Сторінка 490 – Новини ветеранів зі всієї України

Москва допоможе Тегерану знищувати протестуючих

  Іранська влада не може самостійно придушити антиурядові протести населення. У зв’язку з цим “аятоли” попросили допомоги у фахівців з придушення протестів – у росії, повідомляє Iran International.

 

  Опозиційне видання, яке базується в Лондоні, посилається на секретні документи, що опинилися в їхньому розпорядженні, згідно з якими Тегеран просить москву надати “необхідне обладнання” і навчити іранських співробітників служби безпеки придушувати народні протести.

 

  З документів стало відомо, що Тегеран покладається на інформацію з москви, щоб оцінити внутрішню ситуацію в своїй країні. У документах є згадки про те, що росія прослуховує західні комунікації, і надає офіційному Тегерану оцінку характеру та сили протестного руху.

 

Заставка НАГАДУЄМО
http:///pered-vtorhnenniam-rashysty-maly-chitkyi-plan-znyshchennia-ukraintsiv-na-okupovanykh-terytoriiakh/

Перед вторгненням рашисти мали чіткий план знищення українців на окупованих територіях

  Напередодні вторгнення в Україну в кремлі був розроблений детальний план знищення українців. Населення окупованих територій планувалося розділити на 4 категорії перша з яких підлягала повній ліквідації.

 

  За задумом рашистів терор мав допомогти схилити частину українців до прийняття російської окупації і, надалі, до їх повної і остаточної денаціоналізації.


  У кремлі все спланували дуже детально. Зокрема, у Київській області після захоплення місцевим жителям замість українських повинні були видати паспорти часів СРСР. Про це йдеться у звіті Лондонського Королівського Інституту Об’єднаних служб (RUSI), який досліджує питання воєн та озброєння на користь британської армії за перше півріччя війни.


  Для придушення опору населення загарбники планували поділити українців на чотири категорії:

  • перша – ті, кого треба ліквідувати фізично насамперед;
  • друга – ті, кого треба демонстративно пригнічувати та утискувати;
  • третя – нейтральні громадяни, яких необхідно схилити до співпраці шляхом залякування;
  • четверта – потенційні колаборанти-зрадники.


  Існував конкретний список осіб першої групи, куди потрапили активні учасники Революції гідності, проукраїнські налаштовані місцеві жителі. Російська ФСБ мала їх заарештувати або/і знищити.


  Представників другої категорії планувалося визначити після окупації шляхом обходів будинків та використовуючи заздалегідь підготовлені місцевими колаборантами списки “неблагонадійних”.

 

  Людей, які потрапили до цієї категорії, планувалося відправити до фільтраційних таборів. Після фільтрації, як “особливо ненадійних”, їх мали депортувати на простори необіцяної росії, де їх сліди “мали загубитися”.


  Тих, хто потрапив до третьої групи, мали “перевиховувати” завезені з Росії “вчителі” та інші офіційні особи..


  Також планували активно задіяти частину проросійських депутатів Верховної Ради України. Вони мали створити “Двіженіє за мір” і надати форму законності всьому тому беззаконню, яке відбувалося.


  “Двіженіє за мір” мало на законодавчому рівні закріпити заборону на будь-які протести населення проти російської окупації. Якщо деякі населені пункти, райони чи області з цим не погодилися і почали б протестувати, то планувалося їх відключення від енерго- та водопостачання, а також виключення з фінансової системи через механізми Нацбанку.


  Але “захопити Київ за три дні” (і більше) рашистам не вдалося. Інформація про звірства російських окупантів, з якою довелося зіткнутися ЗСУ після звільнення захоплених територій Київської, Харківської, Херсонської областей вказують на системний характер знищення українців, у повній відповідності із заздалегідь затвердженим планом.

 

  Весь цей план є нічим іншим, як заздалегідь спланованим геноцидом українського народу, на заваді реалізації якого стали ЗСУ.

 

Рузана Зубік, “НОВА: новини ветеранів АТО/ООС”

 

Заставка НАГАДУЄМО
http:///rosiiskyi-dyplomat-zaklykav-zdiisnyty-henotsyd-ukraintsiv/

Часопис війни: 284 доба

  Триває 284 доба широкомасштабного російського вторгнення. Тривають запеклі бої на Бахмутському та Авдіїівському напрямках. Російські окупанти тут зосереджують основні зусилля на веденні наступальних дій, намагаються покращити тактичне положення, інформує пресслужба ГШ ЗСУ.

 

На Волинському та Поліському напрямках обстановка залишається без суттєвих змін

На Сіверському та Слобожанському напрямках ворог продовжує обстрілювати за мінометів та артилерії прилеглі до кордону населені пункти. 
 
На Куп’янському, Лиманському, Новопавлівському, Запорізькому та Херсонському  напрямках противник тримає оборону.
 
  Вчора на Лівому березі Дніпра в районі Херсона з’явився український прапор. “Створення позицій вздовж східного берега річки, швидше за все, створить умови для майбутніх наступальних операцій українських військ в окупованій Херсонській області, якщо українські війська вирішать наступати на півдні”, – зазначають аналітики ISW.
 
 
 
Заставка НАГАДУЄМО
http:///ofitsiina-prychyna-smerti-rosiiskoho-mobika-usnul-i-nie-prosnulsia/

Офіційна причина смерті російського мобіка – Уснул і нє проснулся

  За даними Служби безпеки України, російське командування приховує справжні причини загибелі “мобіків” напередодні нової хвилі моГИлізації, щоб уникнути “масового невдоволення” в російській армії.


  В СБУ розповіли, що в перехопленій розмові жителька Сибіру розповідає мобілізованому чоловікові, якого відправили воювати на Донецький напрямок, що його раніше мобілізовані земляки вже повернулися додому у цинкових домовинах. І найбільше дивує родичів загиблих рашистів офіційна причина смерті – “Уснул і нє проснулся”.


  “Уже толпы мобилизованных домой обратно приезжают. В цинке. У нас в Сибири уже вообще до хр*на, чуть ли не каждый день пишут. Пишут, что самое интересное: “Уснул и не проснулся”…, – йдеться в розмові.


  Варто додати що за останніми даними пресслужби ГШ ЗСУ кількість “уснувших хороших росіян” становить 90600 осіб. 

 

Заставка НАГАДУЄМО
http:///rosiia-ta-bilorus-vnesly-zminy-do-uhody-pro-viiskovu-bezpeku/

росія та білорусь внесли зміни до угоди про військову безпеку

  Міністри оборони рфії сергій шойгу та рб віктор хренін підписали протокол між республікою білорусь і російською федерацією про внесення змін до угоди між рб та рф про спільне забезпечення регіональної безпеки у військовій сфері. Про це повідомило міноборони білорусі у своєму телеграм-каналі. Про те, які саме зміни було внесено до угоди, не повідомили.


  «республіка білорусь була і залишається нашим надійним партнером. Це особливо важливо сьогодні, за умов безпрецедентного тиску колективного Заходу та неоголошеної війни проти наших країн», — сказав шойгу на зустрічі. Він також нагадав, що зараз у білорусі проводяться «заходи бойового злагодження російських та білоруських з’єднань та військових частин», які призначені до складу регіональних військ, повідомляє телеграм-канал Міноборони Росії.


  Нагадаємо, що угода між росією та білоруссю про спільне забезпечення регіональної безпеки у військовій сфері була укладена у 1997 році і набула чинності у 1999 році. Вона передбачає спільне визначення складу регіональних військ та порядок управління ним, зокрема, у воєнний час. 


  10 жовтня 2022 року самопрголошений президент білорусії олександр лукашенко “домовився” з президентом рфії путіним про створення спільного угруповання військ.

 

  “Якщо рівень загрози досяг такого рівня, як зараз, ми починаємо задіяти угруповання Союзної держави“, – сказав тоді лукашенко. Він додав, що готовий прийняти та розмістити на території рб «не одну тисячу» російських військовослужбовців і застеріг Україну від можливого удару по білорусі, повідомляло агентство БелТА.

 

Заставка НАГАДУЄМО
http:///ukrainski-vchyteli-vidmovylys-spivpratsiuvaty-z-rashystskymy-zaharbnykamy/

Українські вчителі відмовились співпрацювати з рашистськими загарбниками

  Русифікувати мелітопольських дітей будуть вчителі із Дагестану, бо українські вчителі міста у більшості відмовились співпрацювати з рашистськими загарбниками, а учителі-колаборанти втекли на росію.

 

  Вчителям з Дагестану за русифікацію українських дітей, обіцяють підвищені зарплати та купу пільг. Про це повідомив Центр національного спротиву при Силах спеціальних операцій ЗСУ. 

 

  А це Харків.  У зв’язку із відсутністю світла після останнього масованого обстрілу рашистів, викладачка проводить заняття просто у відділенні Нової Пошти. Причина не тільки в проблемі із електропостачанням. З точки зору “колективного путіна”, саме дитсадочки/школи/вузи – це “військові об’єкти” де постійно знаходяться “неонацисти”.

 

Заставка НАГАДУЄМО
http:///senatory-ssha-provedut-sekretne-zasidannia-prysviachene-ukrainskym-pytanniam/

Сенатори США проведуть секретне засідання, присвячене українським питанням

  7 грудня 2022 року сенатори США зберуться на секретне засідання, присвячене українським питанням, пише CNN. Засідання проводиться тоді, коли адміністрація президента США наполягає на наданні Україні додаткової допомоги у розмірі 37 мільярдів доларів. Вона може бути включена до зведеного законопроекту для фінансування уряду, який має бути схвалений на кінець року – до 16 грудня.

 

  Згідно з інформаційним бюлетенем, опублікованим минулого місяця CNN, запит на фінансування України розподілено між чотирма урядовими відомствами США.

 

  Фінансування “забезпечить Україні фінансування, зброю та підтримку, необхідні їй для самозахисту, і щоб уразливі групи населення продовжували отримувати необхідну допомогу”, йдеться у листі директора Управління з управління та бюджету Шаланди Янг, направленому спікеру Палати представників США Ненсі Пелосі. За її словами, у ньому також розглядається гостра нестача продовольства та енергії, спричинена вторгненням в Україну рфії.

 

  Президент США Джо Байден просить у Конгресу 37 млрд. доларів для України. Розбивка, згідно з бюлетенем, виглядає наступним чином:

  • 21,7 мільярда доларів для Міністерства оборони США;
  • 14,5 мільярда доларів для Державного департаменту США; 
  • 626 мільйонів доларів для Міністерства енергетики США;
  • 900 мільйонів доларів для Міністерства охорони здоров’я та соціальних служб США.

 

  Досі невідомо, чи вдасться адміністрації домовитися про гігантський комплексний пакет, чи доведеться погодитися на тимчасову резолюцію щодо фінансування федеральних агентств на рівні минулого року – проти чого застеріг Пентагон, зазначає телеканал.

 

Заставка НАГАДУЄМО
http:///orban-znovu-hraie-na-botsi-kremlia-proty-ies/

Часопис війни: 283 доба (КАРТА)

  Пресслужба Генерального Штабу Збройних Сил України інформує, що на початок 283 доби російського широкомасштабного вторгнення противник на Авдіївському та Бахмутському напрямках продовжує вести наступальні дії. Триває переміщення особового складу та військової техніки окупантів для комплектування підрозділів, що зазнали втрат.
 
  За минулу добу підрозділи Сил оборони України відбивають постійні атаки російських загарбників в районах населених пунктів Червонопопівка (Луганської області) та Соледар, Опитне, Невельське, Красногорівка і Мар’їнка (на Донеччині). За інформацією із соцмереж в деяких місцях противник має певний успіх і за останні кілька днів просунувся на 500-1000 метрів. 
 
  По паніці у  рашистських соцмережах можна зробити висновок, що із настанням морозів ЗСУ  активізували бойові дії в районі Сватове, Червонопопівка, Кремінна. Але пресслужба ГШ ЗСУ у своїх звітах про це не згадує. 
 
  Спостерігачі також фіксують відведення деяких російський військових підрозділів на Запорізькому в напрямку район Мелітополя. З чим це пов’язане поки що незрозуміло.
 
  Також відсутня офіційна інформація і про бойові дії в районі Кінбурнського півострова. 
 
Заставка КАРТИ
Заставка НАГАДУЄМО
http:///pravookhorontsi-znaishly-spysky-kolaborantiv-ta-oryhinaly-donosiv-iaki-zradnyky-pysaly-na-ukrainskykh-patriotiv-video/

Києво-Печерську Лавру зареєстрували як монастир у складі ПЦУ

  Про те, що Києво-Печерську Лавру зареєстрували як монастир у складі ПЦУ, на своїй сторінці у Facebook повідомив архієпископ Євстратій Зоря, який є представником Блаженнішого Митрополита Епіфанія. 

 

“Ще одна приємна новина від 1 грудня:
Зареєстровано Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру як монастир у складі ПЦУ.
1 грудня 2022 р. було зареєстровано статут Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (чоловічого монастиря) Української Православної Церкви (Православної Церкви України). Відомості про цю юридичну особу в складі Помісної Церкви внесені 2 грудня до Єдиного державного реєстру (45081205)”, – написав Зоря.

 

  Секретар Ради національної безпеки України Олексій Данілов в телеефірі “Настоящєє врємя” заявив: “Лавра – це власність всього народу. Я не бачив, що держава дала можливість користуватися приміщеннями. Хто завгодно може зареєструвати громадську організацію на будь-яку адресу, але має бути згода власника. Ні Кабмін, ні будь-хто інший таких документів не приймав”.

 

Заставка НАГАДУЄМО
http:///pravookhorontsi-znaishly-spysky-kolaborantiv-ta-oryhinaly-donosiv-iaki-zradnyky-pysaly-na-ukrainskykh-patriotiv-video/

Правоохоронці знайшли списки колаборантів та оригінали доносів, які зрадники писали на українських патріотів (ВІДЕО)

  У місті Куп’янськ, Харківської області, українські правоохоронці знайшли списки місцевих колаборантів та оригінали доносів, які ті писали російським окупантам на українських патріотів та учасників АТО. Про це повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань.


  “Працівники ДБР у взаємодії з Харківською обласною прокуратурою виявили у Куп’янському районі схованку з важливими документами, які російські окупанти не встигли знищити під час відступу”, – йдеться у повідомленні.


  Серед знайденого: особисті справи працівників так званого окупаційного відділу поліції, письмові згоди на співпрацю зрадників-правоохоронців, розпорядження окупаційного керівництва, табелі робочого часу, накази про призначення на посади, анкети та фотографії.


  І найголовніше: “виявлено доноси місцевих колаборантів, які “здавали” окупантам патріотів та учасників АТО”, – додали у ГБР.

 

Заставка ВІДЕО
Заставка НАГАДУЄМО
http:///chasopys-viiny-282-doba/