Часопис війни: 385 доба

  Генеральний штаб ЗСУ інформує, що триває 385 доба російського широкомасштабного вторгнення. Протягом доби противник завдав авіаційних, ракетних ударів та зробив багато обстрілів з реактивних систем залпового вогню. Протягом попередньої доби, ворог безуспішно намагався прорвати оборону наших військ, не полишає спроб захопити місто Бахмут, де тривають постійні позиційні бої. В той же час, нашими захисниками відбито атаки противника в районах населених пунктів Ягідне, Хромове та Оріхово-Василівка.

  На Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках противник здійснив безуспішні наступальні дії в напрямку населених пунктів Кам’янка, Невельське, Новокалинове, Сєверне, Первомайське, Новомихайлівка, Побєда та Водяне.

Сватівський напрямок. Тривають локальні бої на ділянці від Площанки до півдня Діброви, інформує DeepState.

Бахмутський напрямок. Рашисти продовжують тиснути в районі траси Е40, в результаті штурмових дій ворог зайняв Залізнянське. Тривають спроби ворога зайти в Богданівку, закріпитися біля Хромового, зайти в Оріхово-Василівку та підібратися до Григорівки.

  Ситуація в Бахмуті залишається важкою. Втрата Залізнянського також не покращить оперативну обстановку, так як навколо нього на 4-5 км немає інших населених пунктів, а під*ри будуть сильно давити по посадках, вони це гарно вміють.

  В самому Бахмуті важка ситуація на півдні міста. Рашисти пробилися на АЗОМ (він же АЗОКМ). Звідти вони зможути тиснути на центр міста. ДРГ рашистів помічені в районі “літачка”.

  Бойовики пвк “вагнер” перебувають на тому ж місці, куди приїздив президент Зеленський в грудні минулого року. Швидше за все це один із цехів АЗОМа і так як багато користувачів у мережі вже помітили схожість, то нічого секретного дане порівняння не показує.

  Авдіївський напрямок. Ворог здіснив кілька невдалих атак в районі Сєверного та Невельського. На схід від Авдіївки тривають бої.

  Запорізький та Таврійський напрямки – без змін.

НАГАДУЄМО:

 

Часопис війни: 384 доба