Україна не буде звільняти окуповані рфією території Молдови та Грузії, – Олег Данілов

  Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що Україна не зобов’язана звільняти окуповані рфією території Молдови та Грузії. Вони  мають самі позбуватися впливу і присутності військ росії на своїх територіях без участі України. Про це повідомляє Радіо Свобода.

  «Цим мають займатися грузини. Цим мають займатися молдовани. Якщо вони вважають, що ця територія безпосередньо належить їм», – сказав Олег Данілов.

  Він назвав «дивною» позицію влади Грузії, яка в особі президентки Саломе Зурабішвілі не так давно заявила, що у майбутній мирній договір між Україною та Росією має бути пункт про звільнення окупованих грузинських територій. «Оця візантійщина, яка до певного часу існувала в політиці, має відійти в минуле», – сказав Данілов.

  Секретар РНБО також підкреслив, що не буде належного розвитку в тих країнах, де рфія має свій вплив і присутність.

  «Приклад – Молдова, окупована російською федерацією довгий проміжок часу. Ми не бачимо, що ця територія буде мати перспективу розвитку до того часу, поки вона не стане вільною від російського окупанта. Приклад Грузії. У 2008 році, коли ці терористи зайшли і на територію Грузії, окупували частину Грузії – та ж сама ситуація. Територія є абсолютно зруйнованою, вона не розвивається і не буде перспектив розвитку, тому що в такі території, де не визначене територіальне питання, ніхто гроші вкладати не буде», – вважає Данілов.

НАГАДУЄМО:

 

Паша “Мерседес” не збирається просто так віддавати “хлібне місце”