Сьогодні успішно стартував космічний корабель Crew Dragon

 Американська компанія Ілона Маска SpaceX, 16 листопада, о 2:27 (за київським часом), успішно запустила пілотований космічний корабель Crew Dragon до МКС. Це перша приватна компанія, яка поклала початок регулярним комерційним польотам до космічної станції на власному кораблі, повідомила SpaceX у своєму Twitter.

 

 Корабель Crew Dragon із ракетою-носієм Falcon 9 стартував  з космічного центру ім. Кеннеді у Флориді та успішно вийшов на орбіту. Ракета-носій Falcon 9 після польоту повернулася на Землю та приземлилася на платформу в Атлантичному океані.

 

Читайте також:

 До екіпажу увійшли астронавти NASA Шеннон Вокер, Віктор Гловер, Майкл Хопкінс, а також фахівець Японського агентства аерокосмічних досліджень (JAXA) Соїча Ногучі. Вони приєднаються до екіпажу 64-ої експедиції МКС, де вже перебувають астронавт NASA Кетлін Рубінс та росіяни Сергій Рижиков та Сергій Кудь-Сверчков.

 

Читайте також:

 Цей політ здійснюється в рамках місії Crew-1 ­– першої з шести запланованих регулярних місій до Міжнародної космічної станції, які SpaceX планує виконати за контрактом NASA.

 

Нагадуємо: