Знову на фоні Меморіалу пам’яті жертв Голодомору з’явився напис «Фельдман…»

 Назву “Фельдман екопарк” біля Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодомору на виїзді з Харкова відновили після руйнування.

 

 Встановлення напису автор скульптури на меморіалі Олександр Рідний називає “ганьбою”: “Це просто жах. Картинка жахлива. Всіляке було, але, не знаю …Це ганьба!”

 

На окружній Харкова відновили вивіску Екопарку

 Представники Інституту національної пам’яті теж вважають, що літери на цьому місці є, м’яко кажучи, недоречними.

 

 “Тема Голодомору і пам’яті про цю страшну трагедію є дуже чутливою на сьогоднішній день. Так, тут немає поховань, але цей Меморіал наразі єдине впорядковане місце пам’яті в Харківській області. …Ми дуже стурбовані цією ситуацією і вважаємо, що подібні рекламні написи є, як мінімум, недоречними на цьому місці”, — каже представниця Інституту національної пам’яті на Харківщині Марія Тахтаулова.

 

 Іншої думки дотримується «команда Фельдмана». Олексій Стовба переконує, що “…це сусідство не несе жодної загрози національній пам’яті. Звісно, ми відкриті до діалогу, будемо обговорювати…”

 

На окружній Харкова відновили вивіску Екопарку

 Напис відновили і тепер літери приварені до стовпів та зроблені з більш міцного матеріалу, повідомив «Суспільному» речник екопарку Олексій Костюченко.

 

 Напис охороняють люди у балаклавах. “Їх достатньо, щоб дати відсіч бандитам. Я скажу так: це в жодному разі не реклама…”, — говорить адвокат екопарку Олексій Стовба.

 

 Дивишся на все це і не можеш зрозуміти, чого більше у людей не вистачає: розуму чи совісті?

 

Артем Слобожанський, спеціально для “НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС”

 

Нагадуємо: