Стань тактикульним!

Стань тактикульним! Лицар ордена Богдана Хмельницького відкрив магазин одягу і спорядження та планує зареєструвати власну торгову марку.

 Власник «Побратиму» – учасник бойових дій із Новояворівська Сергій Третяк. Повернувшись із зони бойових дій у 2019 році, кадровий військовий прагнув знайти собі справу, яка б дозволила йому відчувати себе корисним суспільству. На жаль, продовжувати службу за станом здоров’я чоловік не міг. Так і виникла ідея відкрити магазин військового та туристичного одягу і спорядження.

 

 Ветеран говорить, що якість всіх представлених товарів на висоті, і ціни не «космос». Бо працює він для своїх побратимів, тому і магазин отримав відповідну назву.

 

 Відзначимо, що участь в антитерористичній операції Сергій Третяк брав від самого початку – з 2014 року, не пропустивши жодної ротації своєї, 24-ої бригади. За мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, 21 жовтня 2014 року військовий був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

 

 Окрім цього, захисник є лицарем ордену Богдана Хмельницького, який отримав за вміле керування бойовими машинами взводу, що дозволило надати вогневу підтримку нашим бійцям та знищити ворога під час взяття під контроль населеного пункту Семенівка поблизу Слов’янська.

 

«Думка відкрити «Побратим» не була випадковою. Я маю військову освіту, довгий час ніс службу у 24-тій окремій механізованій бригаді імені короля Данила. Не пропустив жодної ротації з’єднання в зоні бойових дій. Звільнився з посади командира механізованого батальйону. Тому чудово знаю, як складно знайти військовому дійсно якісний одяг та спорядження, яке б в той же час не коштувало нереальних грошей. Це стало моєю справою, яка сьогодні приносить мені не тільки прибуток, але і задоволення», – розповідає власник магазину.

 

 До уваги клієнтів «Побратиму» значний асортимент товарів відомих українських, європейських та американських виробників. Тут ви можете знайти майже все, що потрібно для походів та виживання у складних умовах – від нижньої білизни, одягу та взуття до рюкзаків та посуду . Діючі та колишні військові, а також волонтери, можуть розраховувати на приємні знижки.

 

«На Миколая цього року я відзначатиму річницю відкриття магазину. За цей час у мене зявилася власна концепція свого маленького бізнесу – я не наживаюся на «своїх». Пропоную адекватні ціни, без божевільних націнок. Часто клієнти роблять замовлення на ту чи іншу річ. Роблю все можливе, щоб знайти необхідне, особливо, коли це потрібно людині, яка зараз перебуває у зоні бойових дій», – говорить Сергій Третяк.

 

 І додає, що зараз через карантинні обмеження існують певні проблеми з доставкою товарів з-за кордону. Та ветеран щиро сподівається, що вони тимчасові. І вже дуже скоро замовлені розвантажувальні жилети, одяг, взуття та спорядження «зустрінуться» зі своїми щасливими власниками.

 

 Цікаво, що Сергій Третяк вирішив не зупинятися на досягнутому. Віднедавна у його магазині можна придбати футболки, а згодом – і термобілизну власного виробництва.

 

Ветеран довго шукав матеріал потрібної якості та цінової категорії. Обіцяє, що це будуть круті речі, які нічим, окрім ціни, не поступатимуться продукції відомих торгових марок сектору «мілітарі».

 

Фото: Facebook Сергія Третяка та магазину «Побратим»

Олена Шаріпова, НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС

 

Нагадуємо: