Про нас

Вхід до Харківської обласної державної адміністрації 2019 рік

Як відомо, і ті, хто повертаються з фронту – все одно залишаються там, на війні

 

  Так сталося, що добровольці, які пішли захищати Україну у 14 році, переконалися – їхні погляди та світосприймання змінилися назавжди. В їх життя увійшла війна – для того, щоб, мабуть, залишитися там назавжди. Тому харківська обласна громадська організація «Спілка ветеранів АТО» стала засновником інформаційного порталу для українських ветеранів «НОВА – новини ветеранів».

  Тепер ми знаємо, що справжня свобода й незалежність країни коштує не тільки великих витрат, втрачених людських життів, а й обміркованої, виваженої державної стратегії. Першочерговим завданням держави є переконання своїх громадян щодо необхідності захисту своєї свободи, власності та незалежності. Хтось можливо скаже, так все це повинна забезпечувати держава – з її органами влади, силовими відомствами та урядом. В теорії – так воно і є. Але в дійсності, навіть у США, однієї з найрозвиненіших та найдемократичніших країн світу, гарантією громадянських прав та свобод історично виступало та виступає практично вільне володіння громадянами зброєю.

  Усвідомлення того, що свою країну та свою власність ми маємо привчитися боронити самостійно, власними діями – і є ознака нашої цивілізованості. Тим більше зараз, у цей період, коли на Сході продовжується протистояння з озброєними на навченими Росією сепаратистами.

  І ті, хто пройшов війну, і ті, хто служив і продовжує служити з 14 року у ЗСУ, ДПС, МВС, інших силових відомствах – вже віддали свій борг: забезпечили існування сучасної України. Ми насправді хочемо, щоб кожен громадянин та громадянка нашої держави також зробили такий невеличкий внесок. Все це можливо: так існують зараз і Швейцарія, і Ізраїль, так повинні робити й ми – якщо над нами майорить жовто-блакитний прапор.

 

P.S.

Вхід до Харківської обласної державної адміністрації 03.03.2022 року


  Строки вище були написані у 2019 році. Так тепер виглядає харківська обласна адміністрація – біля входу якої ми тоді і розмістили плакат «Вимагаємо обов’язкового проходження військової служби для держпосадовців та депутатів!».

  На жаль, нас не почули.

  Тож справедливим був кривавий, жахливий 2022 рік.

   І Харків вистояв тільки тому, що патріоти всупереч законам на наказам зверху роздали зранку 24 лютого зброю тим, хто готовий був воювати за Україну.

  А керівництво держави не захотіло/не змогло підготувати своїх громадян до відкритої російської агресії – хоча до цього наполегливо закликали і інші країни, і патріоти України. Тому що і уряд, і депутати не були на війні, не відчули самі – що таке війна і не знали, як готувати країну та людей до неї. І за це десятки тисяч заплатили своїм життям, а мільйони українців вимушені були назавжди залишити рідну землю.

  Це було в Бучі, це було в Херсоні – де теробороновцям не видали зброю.

 

Буча, 04.03.2022 року. Тероборонівців, в яких була на девятьох лише одна гвинтівка, ведуть на розстріл

 

  В цьому була страшна помилка і держави, і цих громадян. Тільки державу тоді москалям не вдалося поставити на коліна та розстріляти.

 

   Розуміючи величезну ціну цих помилок, ми наполегливо вимагаємо:

1. Від депутатів та держпосадовців – обов’язкової служби у армії.
2. Вільного обігу стрілецької зброї для тих, хто відслужив у армії.
3. Введення додаткового військового податку на оборону (від якого звільняються ті, хто відслужив у армії).

 

Тільки так зможе далі існувати Україна.