Космічний корабель Crew Dragon здійснив приводнення в Мексиканській затоці: «БАТУТ» працює! (ВІДЕО)

У неділю 02 серпня 2020 року американський космічний корабель Crew Dragon з астронавтами Дагласом Херлі і Робертом Бенкеном здійснив приводнення неподалік від узбережжя американського штату Флорида в Мексиканській затоці.

Амерканські астронавти Даглас Херлі і Роберт Бенкен завершили свою двомісячну місію, яка ознаменувала собою початок нової ери в американській космічній галузі. США вперше за багато років запустили в космос власну ракету з екіпажем на борту.

 

Американський космічний корабель Crew Dragon з астронавтами Дагласом Херлі і Робертом Бенкеном, які наприкінці травня прибули на Міжнародну космічну станцію, відстикувався від МКС у неділю 2 серпня 2020 р. о 2:35 за “Київським часом”.

 

Попри наближення урагану “Ісайя” до США, NASA заявило, що погода сприятлива для того, щоб капсула приводнилась в неділю вдень в Мексиканській затоці, недалеко від Панама-Сіті, штат Флорида.

На висоті близько 5,5 км у капсули активувалися гальмівні парашути, а вже через кілька хвилин на висоті близько 2 км розкрилися чотири основних парашута.

 

О 14:48 за часом східного узбережжя США (21:48 за київським часом) Crew Dragon, знижуючись зі швидкістю близько 7,5 м/с, здійснив посадку на воду в Мексиканській затоці.

 

Це було перше за останні 45 років приводнення астронавтів. В останній раз астронавти здійснювали таку посадку після спільної космічної місії США і СРСР “Аполлон-Союз” у 1975 році.

 

Успішне приземлення означає, що Америка знову має надійний і перевірений спосіб доправляти людей на орбіту і назад.

 

«Батут» спрацював на «відмінно»!

 

Відео трансляцію приземлення можна переглянути перейшовши за посиланням:

 

 

Нагадаємо, що 30 травня 2020 року з мису Канаверал (США) о 22:22 за київським часом успішно було здійснено запуск першого в історії приватного пілотованого космічного корабля Crew Dragon місії Demo-2 з двома астронавтами на борту. Їхній підйом на ракеті Falcon-9  розпочав нову еру в американських космічних польотах.

МОНОПОЛІЯ РОСІЯН НА ДОСТАВКУ КОСМОНАВТІВ НА ОРБІТУ СКІНЧИЛАСЯ (ВІДЕО)