Космонавти летять ремонтувати МКС

 О 9:45:04 за київським  часом, зі стартового майданчика №31 космодрому Байконур було здійснено запуск ракети-носія« Союз-2.1.А з транспортним пілотованим кораблем “Союз МС-17”. Через вісім хвилин після старту корабель в штатному режимі відокремився від третього ступеня ракети-носія, – йдеться в повідомленні “Роскосмосу”.

 

 Як повідомляють «РІА Новини» ракета вивела космічний корабель на заплановану орбіту. Стиковка з МКС запланована приблизно на 12:52. Екіпаж космічного корабля складається з трьох осіб: двох російських космонавтів – командира екіпажу космічного корабля «Союз МС-17» Сергія Рижикова (позивний – Фейвор) та бортінженера екіпажу космічного корабля і бортінженера екіпажу Міжнародної космічної станції за програмою МКС-63/64 основних космічних експедицій Сергія Кудь-Сверчкова, а також астронавта NASA, бортінженера Кетлін Рубінс.

 

 Космонавти перебуватимуть на орбіті 177 діб. Заплановано 55 наукових експериментів та два виходи у відкритий космос.

 

 Рижиков розповів, що його команда доставить на МКС обладнання для пошуку витоку повітря, яку на станції виявили в серпні цього року. Локалізувати та усунути несправність планують за допомогою герметика, який вони везуть на МКС, – пише «Інтерфакс».

 

Нагадуємо: