У МЗС відкрилася виставка “Ікони на ящиках з-під набоїв”

 “Напередодні дня Покрови Пресвятої Богородиці, коли наша держава відзначає День захисників України, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба спільно з художником Олександром Клименком та керівником Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Пирогова Геннадієм Друзенком відкрили у приміщенні Міністерства закордонних справ виставку “Ікони на ящиках з-під набоїв”, — повідомили в пресслужбі МЗС України.

 

 Міністр повідомив, що роботи були спеціально розміщені на поверсі, де ходять іноземні гості під час візитів.

 

Напередодні Дня захисника України у МЗС відкрилася волонтерська виставка ікон на ящиках з-під набоїв

 “Це найбільш делікатне, та водночас найбільш прямолінійне нагадування про війну. Важко знайти більш промовистий образ, ніж ікони на ящиках з під набоїв, які привезені з лінії фронту”, — заявив він.

 

 Виставка присвячена вшануванню подвигу захисників і захисниць України, які вжесьомий рік боронять нашу державу від російської агресії, а також є нагадуванням про війну, яка триває.

 

Напередодні Дня захисника України у МЗС відкрилася волонтерська виставка ікон на ящиках з-під набоїв

 “Ікони на ящиках з-під набоїв” є мистецьким проєктом волонтерів. Кошти, отримані від продажу ікон, забезпечують близько 90% фінансування “Першого добровольчого шпиталю ім. Пирогова”, найбільшого волонтерського медичного проєкту в зоні бойових дій на Донбасі.