Шановні наші Захисники!

 

Щиро вітаємо всіх зі Святом – Днем захисника України!

 

 Сьогодні військовослужбовці Збройних Сил України своїм героїзмом, високою відповідальністю, рішучістю і незламним бойовим духом довели всьому світові, що українці — це непереможна нація, яка здатна зі зброєю в руках захищати свою свободу та незалежність України.

 

 Щиро вдячні кожному військовослужбовцю за самовіддане служіння Українському народові, сумлінне і бездоганне виконання службового обов’язку під час захисту суверенітету і територіальної цілісності держави.

 

 Світла пам’ять та слава тим, хто віддав своє життя за незалежність країни, мир та спокій на рідній землі. Їх подвиг та незламність духу вічно житиме в наших серцях.

 

 Ми переконані, що доблесть та відвага кожного із вас стане правдивим документом епохи боротьби за свободу та незалежність України, вагомим здобутком утвердження єдності українського суспільства, національної гідності та самоповаги.

 

 Нехай День захисника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці додасть усім нам наснаги, стійкості та незламної віри у нашу Перемогу!

 

 У цей святковий день бажаємо всім вам та вашим родинам міцного здоров’я, незгасимої енергії, завзяття та сили, душевного спокою, благополуччя, сімейного щастя та добробуту кожній родині!

 

Слава Україні!

 

НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС

День захисника України 2020: привітання і традиції - Korrespondent.net

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial