“Разом до перемоги” – у міськраду Харкова йде найпотужніша в регіоні ветеранська організація

 Юрій Корсунов – співзасновник “Харківської обласної спілки ветеранів АТО”, найбільшого у регіоні об’єднання героїв війни. Завдяки діяльності “Спілки” величезна кількість атовців змогли отримати земельну ділянку, а також стати у чергу на житло за пільговою програмою.

 

 З 1992 року Юрій почав займатися підприємницькою діяльністю. Починав з торгівлі, згодом зайнявся будівництвом. Отримав вищу економічну і юридичну освіту.

 

 Хід його спокійного життя перервала війна. В квітні 2014 року Юрій залишив свій успішний бізнес і пішов добровольцем захищати Україну. Приймав участь у бойових діях на Сході у складі батальйону Харків-1, згодом в лавах Національної Гвардії. За успішне виконання бойових завдань був відзначений командуванням.

 

 “Захищати Україну від загарбників у чотирнадцятому, мене передусім мотивувало бажання не тільки відстояти її незалежність, зберегти державність, а й в подальшому змінити життя суспільства в нашій країні на краще. Переконаний, що рушійною силою цих змін є лише активна участь захисників України в суспільно-політичному житті. Люди, які у лихі часи довго не роздумуючи стали на захист своєї Країни, мають потужний потенціал для її розбудови”, – пояснює свою позицію Юрій Миколайович.

 

 Зважаючи на все це Юрій Корсунов вирішив особисто балотуватися в депутати та закликав інших побратимів долучитися до виборчого процесу.

 

Читайте також:

“Корупція у владі вже давно перетворилася на відкрите розкрадання чиновниками бюджетних грошей. Єдиною силою, яка здатна це зупинити – депутати – «атовці», котрі не пов’язані з посадовцями…», – переконаний фронтовик з Полтавщини Володимир Соломін

 

 “Зважаючи на чинне законодавство, відповідно до якого стати депутатом можно тільки висуваючись від якоїсь політичної партії, активом нашої організації було прийняте рішення йти на вибори від “Європейської Солідарності”. Сьогодні ЄС – це найпотужніша політсила, до того ж одна з небагатьох, яка послідовно відстоює проукраїнські інтереси”, – розповідає Корунов.

 

 Як голова “Спілки ветеранів” Корсунов Юрій Миколайович активно займався програмами і проектами з будівництва житла для учасників АТО/ООС, які сьогодні реалізуються в місті Харкові. Саме з метою їх подальшого успішного просування і було прийнято рішення висуватися саме до Харківської міської ради.

 

 “Ветерани мають активну життєву позицію, вони зі зброєю захищали рідну країну, тож хто, як не саме вони, повинні йти “у владу”. Наша позиція полягає у тому, що шлях “у владу” має бути відкритим тільки для тих, хто відслужив в Українському Війську!”, – наголошує ветеран.

 

 До Харківської міської ради Юрій Корсунов йде з чіткою програмою, яка дуже стисло виглядає наступним чином:

 

1. Підтримка малого і середнього бізнесу: зменшення податкового тиску через відміну единого податку для ФОП-ів 1 і 2 групи.
2. Подолання наслідків епідемії і захист здоров’я громадян.
3. Європейські норми стосовно чистоти води та повітря (одна із болючих  проблем – вирішення питання з Коксохімом).
4. Соціальний захист учасників бойових дій.
5. Активне впровадження “Програм енергозбереження”, які дадуть змогу мешканцям знизити витрати на комунальні послуги.

 

 “Харків – це українське місто, і ми розраховуємо на підтримку земляків”, – звершує розповідь ветеран.

 

 Юрій Корсунов вірить, що харків’яни зроблять вибір на користь своїх захисників, а не ставлеників проросійських олігархічних груп, які так щедро перед виборами роздають нездійснені обіцянки,  прагнучи при цьому дестабілізувати ситуацію в регіоні.

 

 Юрій Корсунов закликає всіх патріотів Харкова єднатися: – Разом до Перемоги!

 

Нагадаємо: