Ми продовжуємо серію нарисів про ветеранів АТО, які повернувшись із фронту не припинили захищати Україну та її громадян.

 

 Вони змінили участь у війні на активну громадську роботу, мирну волонтерську діяльність, надаючи допомогу тим, хто опинився у важкій життєвій ситуації та своїм прикладом демонструють, як потрібно боронити Україну на «мирних фронтах». Деякі із них вирішили спробувати свої сили у виборчих перегонах до Київської міської ради.

 

 Мешканцям Голосіївського району пощастило. В окрузі ТВО № 10 (список адрес наведемо нижче) від Правого Сектору балотується Степан Казаков. Досвідченому громадському діячеві, волонтеру та відомому захиснику тварин 51 рік. Народився та виріс Степан у Києві. Закінчив київську середню школу № 41. У 1987 – 1989 роках проходив службу в Радянській армії. Професію інженера-електронщика та програміста отримав у Київському політехнічному інституті. Навчався він у ВУЗі в ті буремні роки, коли перші паростки української свободи щойно почали сходити. Саме в КПІ вперше розпочалося навчання українською мовою, почалося формування прогресивних студентських організацій, сформувалися осередки Народного Руху України, перший з’їзд якого відбувся саме у КПІ.

 

 «Революція на граніті» у жовтні 1990-го, теж не оминула Степана, який взяв участь у тих подіях. Саме в таких умовах і сформувався патріотичний світогляд майбутнього добровольця.

 

 В «дев’яності» теж було дуже непросто. Довелося виживати та навчатися. Але впорався, став інженером.

 

 Буремні студентські роки не пройшли дарма і на «Помаранчевий майдан» Степан пішов без сумнівів. Коли президентом став Янукович, відчув справжнє приниження, тому участь у «Революції гідності» стала для Степана природньою і закономірною. Він возив на «Майдан» шини, продукти. Згадує, що він та інші кияни, завжди поверталися з «Майдану» групами, адже тоді були випадки нападу на активістів з боку «завезеного криминалитету». На «Майдані» познайомився з «Правим Сектором» та багатьма людьми з активною життєвою позицією. Потім на фронті часто зустрічав знайомі обличчя.

 

 Коли почалася війна, вдома всидіти не зміг. В якості добровольця-парамедика у складі «Правого Сектору» вирушив на фронт. Багато людей завдячують Степану своїм порятунком.

 

 2015-й був страшним роком. За порятунок життів довелося боротися не тільки з ворогом, а й із відвертим саботажем деяких лікарів та органів місцевої влади. Накази командування дуже часто більше нагадували державну зраду, ніж керівництво військами. Але Степан не зламався. Результатом його діяльності на фронті стала велика кількість врятованих життів українських патріотів. Він, як і більшість добровольців, не отримав подяки від влади. Але головна нагорода для Степана – це врятовані життя захисників України, побратимів.

 

 Участь в боях відкрила ще одне покликання. Степан не міг пройти повз тварин, які опинилися в небезпеці і став зоозахисником. У нього вдома справжній прихисток для собак, котів та, навіть, черепах.

 

 На сьогодні Степан Казаков, як людина, що всім серцем вболіває за рідний Київ балотується до Київської міської ради.

 

 “Хочеться щось робити, а не красти. Робити правильно. Люди це не сприйматимуть, але ЗРОБИТИ ПРАВИЛЬНО” – каже Степан. Його бісять забудовники. Він до останнього заважав встановленню паркана на проїжджій частині біля кінцевої  зупинки 3-го трамваю.

 

 Стан доріг у місті також вважає неприйнятним і після обрання планує значну частину коштів спрямувати на програми по докорінній зміні ситуації із проектуванням, будівництвом та ремонтом столичних доріг.

 

 Як учасник АТО, бачить і велику проблему із ставленням до ветеранів. “Отримавши, гроші відразу їх “розпилили”, – в розпачі каже Степан, коментуючи дії київської влади в сфері соціального захисту.

 

 Ще одним напрямком своєї депутатської діяльності кандидат бачить роботу з безхатніми тваринами, адже дії міської влади в цьому напрямку аж ніяк не відповідають рівню української столиці.

 

 Спілкуючись із Степаном Козаковим, я побачив у ньому щиру самовіддану людину, здатну змінити ситуацію в Київраді на краще. Особисто я йому повірив, раджу повірити і його виборцям.

 

Шукайте Степана у списках  «партія Правий  Сектор» під № 2.

 

Довідка:

Вибори депутатів Київської міської ради, ТВО №10

Список адрес, що входять до виборчого округу:

м. Київ – вул. Академіка Заболотного: 29А–29Д, 94–156 к. 2; вул. Академіка Лебедєва, вул. Барикадна, вул. Блакитного, вул. Бродівська: 14–56; вул. Васильківська: 5Б–5/7, 7/7, 9/14; вул. Генерала Родимцева, вул. Івана Сірка, вул. Квітнева, вул. Квітуча, вул. Комунальна, вул. Корінна, вул. Красилівська, вул. Лауреатська, вул. Липнева, вул. Лисогірська, вул. Метрологічна, вул. Михайла Стельмаха: 3, 6–12А; вул. Орбітна, вул. Панорамна, вул. Планетна, вул. Полковника Затєвахіна, вул. Ракетна, вул. Селекціонерів, вул. Серпнева, вул. Солов’їна, вул. Ставкова, вул. Фестивальна, вул. Фіалкова, вул. Червонопрапорна: 52–239; вул. Якова Степового, пров. Задорожний, пров. Цегельний, пров. Червонопрапорний, просп. Науки: 42–58 к. 2; шосе Дніпропетровське.

 

Дмитро Гутман, блогер – спеціально для “НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС”

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial