Мило ручної роботи: захоплення, яке переросло у власну справу

  Катерина Василівна Литвинчук  – красива жінка, дружина військовослужбовця. Коли у подружжя народився хлопчик, молода сім’я переїхала до місця служби голови сім’ї. Там прожили наступні 10 років , про які у Катерини залишилося дуже багато теплих і добрих спогадів.

 

Катерина Василівна Литвинчук  

  Через військову професію чоловіка, сім’я кілька разів змінювала місце проживання. Чоловік брав участь у АТО/ООС, потім його перевели до Харкова. Тут Катерина Василівна влаштувалася працювати до дитячого садочка. Саме тут кипуча енергія підштовхнула жінку до пошуків чогось нового. Вона випробовувала себе у різних напрямках та видах діяльності. Але ніщо не припадало до душі. Якось подруга розповіла, що практикує  миловаріння в домашніх умовах, і запропонувала теж долучитися до справи. І Катерині сподобалося створення мила своїми руками.

 

Домашнє мило: подарунковий набір

  Спочатку мало, що виходило. Але наполегливі експерименти, постійні спроби і пошуки дали бажаний результат. Коли з’явилися перші гарні вироби, жінка показала їх своїм співробітникам з дитсадка. Колеги були вражені красою виробів зі звичайного мила і просто одразу скупили все, що було, та ще й замовили наперед. Потім вони розповіли про незвичне захоплення колеги своїм друзям. А далі запрацювало «сарафанне радіо».

 

  Перше велике замовлення надійшло напередодні Великодня. Але так сталося, що від декількох виробів замовники відмовились. Та Катя не розгубилась і продала останні екземпляри прямо в метро, де мала була призначена зустріч із замовником. Люди були дуже здивовані формою і красою звичайного, на перший погляд, мила. І цей випадок надихнув Катерину створити власний жіночий бізнес. Вона відкрила свій інтернет-магазин “Lily”. Квітка лілеї асоціюється з приємним запахом та ніжним виглядом, а також приносить успіх та багатство. З часом збільшувалася асортимент та вишуканість виробів.

 

Домашнє мило: подарунковий набір

  Але на шляху було і немало випробувань Чи то через заздрість, а, можливо, через дурні жарти хакерів її інтернет-магазин кілька разів “блокували”. Були проблеми і з безвідповідальними клієнтами. Але через це Катерина не опустила руки, а ще з більш ентузіазмом продовжила розвивати свій жіночий бізнес. Зараз вона намагається створити свою формулу шампуню та бальзаму для волосся. А все почалося із захоплення створення мила своїми руками.

 

Квіти з мила: подарунковий набір

  Зважаючи на те, з яким захопленням Катерина демонструє свої нові вироби, навіть не виникають сумніви стосовно того, що в неї все вийде.  

 

Мило ручної роботи: новорічний подарунковий набір

 

Ніка Кудріна, “НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС”