На Волині суд визнав винним голову територіальної громади за розголошення адреси ромів, які побили ветерана АТО

  Голову Торчинської територіальної громади Юрія Кревського суд оштрафував на 5100 грн за розголошення персональних даних ромської сім’ї, члени якої побили ветерана АТО, інформує visnyk.lutsk.ua з посиланням на Захід.Нет.

 

  Все почалося з того, що 03 жовтня 2021 року у Торчині група  ромів на зупинці побила ветерана АТО, який розмовляв по телефону. Писати заяву в поліцію потерпілий ветеран відмовився. Згодом, його побратими – учасники АТО, знайшли нападників, поставили їх навколішки та змусили привселюдно вибачитись за побиття ветерана.

 

  «Самим винним» у цій ситуації виявився Голова Торчинської селищної ради Юрій Кревський (на фото) тому що на сайті громади було опубліковано його відеозвернення до поліції стосовно інциденту, в якому він повідомив адресу ромської родини, члени якої скоїли побиття втерана АТО.

 

  На це відеозвернення одразу відреагувала регіональна представниця уповноваженої з прав людини у Волинській області Любов Сітовська, яка подала позов до суду на Юрія Кревського.

 

  І суд став на захист громадян України, які побили ветерана АТО. «Це призвело до залишення місця проживання членами цієї сім`ї з метою забезпечення своєї безпеки, оскільки опис події у зазначеному публічному зверненні відображено таким чином, що розпалює ненависть, нетерпимість, призводить до ворожого ставлення та негативних агресивних висловлювань до ромської національної меншини», – йдеться у постанові суду.