В Одесі замдиректора охоронної фірми зі своїми співробітниками побили учасника російсько-української війни

  Днями на Євгенія Кучинського здійснили напад працівники охоронного агенства «Тітан». Вся провина ветерана полягала в тому, що він припаркував своє авто на місці їхнього начальника. Коли Кучинський побитий вже сидів на землі, «поставити крапку у покаранні» вирішив сам замдиректор агенства, завдавши кілька «фінальних ударів» в обличчя ветерану. В той же час його «колеги» знаходилися поруч і спокійно спостерігали.

 

  Про побиття ветерана АТО повідомив на своїй сторінці у Facebook громадський діяч, екозахисник, блогер Дем’ян Ганул

 

 

 

 

  Євгеній у 2014-2015 роках був заступником командира батальйону 28-ої ОМБр. Брав участь у звільненні української землі від рашиських загарбників, нагороджений багатьма відзнаками. Після закінчення служби пішов працювати у міжнародну компанію кур’єром.

 

  Побиття нашого захисника розцінюється ветеранською спільнотою, як наступ на ветеранський рух Одеси, а це – недопустимо. Патріотична спільнота в змозі відповісти тим, хто втратив відчуття реальності.

 

  Крім того, навіть якби відбулося побиття не учасника війни, а простого громадянина, на це все одно ні в якому разі не можна закривати очі. Тому ветеранська спільнота Одесі. І не тільки, від поліції Одеської області очікує відкриття кримінального провадження, за ознаками ч.2, ст.296, ККУ.

 

Возможно, это изображение (1 человек и стоит)

 

  Громадяни України чекають на притягнення до відповідальності винних у побитті ветерана так званих «охоронців» та позбавленням ліцензії охоронного агенства, яке не вважає за необхідне роз’яснювати своїм співробітникам необхідність дотримання чинного законодавства України під час виконання ними службових обов’язків.

 

Возможно, это изображение (1 человек и в помещении)

Кривдники мають понести покарання!

Євгенію бажаємо швидкого одужання.

П.М.: Будь яка інформація про присутніх на відео – актуальна.