“Путін зважився на військову операцію після обряду з шаманами”, – переконує російський історик, політичний аналітик, публіцист Валерій Соловей. Він стверджує, що було два обряди – один у Бочаровому струмку, а другий на Алтайському краї.  І ті, хто надихнув його там на ратні подвиги, хто привів до того, що він скасував початковий “план Герасимова”, всі вони довго ховалися в Тайзі, але за неправильні трактування “волі духів” вже жорстоко поплатилися.

 

 

Більше того, виявляється Медведчук особисто привозив до Путіна шамана з Амазонії у серпні 2020 року. Той шаман теж розповідав, що під час нападу на Україну все пройде успішно, а Медведчук стане майбутнім президентом України, стверджує Валерій Соловей.

 

  Водночас інші російські пропагандисти вигадала для росіян більш земні пояснення про причин військових невдач в Україні. Вони відповідально заявляють, що призупинення просування військ углиб території України – це “стратегічний задум” військово-політичного керівництва РФії. Але в усьому винні шамани!

 

Василина Нещеретна, “НОВА: новини ветеранів”

 

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial