В день весняного рівнодення Володимир Путін взяв участь у окультному дійстві з жертвоприношенням (ФОТО, ВІДЕО)

  Важко повірити в те, що в 21 столітті лідер Російській Федерації, однієї із цивілізованих країн світу як вони самі себе позиціонують, бере участь у дохристиянському окультному дійстві. Інформацію про безпосередню участь Володимира Путіна у подібному «заході» оприлюднив телеграм-канал «Генерал СВР».

 

  Цивілізованій людині в це дуже важко повірити, але «Генерал СВР» пише, що за їхніми даними Шойгу (шаман в якомусь там поколінні) повіз Путіна в сибірську тайгу для участі в шокуючому  окультному ритуалі, з допомогою якого Путін має подолати власні хвороби і недуги та перемогти всіх ворогів.

 

Читайте також:

  “Генерал СВР” пише: “Минулі вихідні Володимир Путін і Сергій Шойгу провели в Сибіру. На шоу для широкої російської аудиторії Путін продемонстрував, кілька разів пройшов по мотузковому містку кілька кроків, не тримаючись за поручні, хоч із п’ятого дубля (саме так, дублем!)

 

 Судячи з матеріалів, оприлюднених прес-службою Президента РФ, Путін залишився задоволеним собою.

 

  Шойгу вже багато років возить Путіна в Сибір в так звані «місця сили», де колишні радянські керівники «будинків культури», завідуючі гаражами та овочевими базами, які  після розвалу СРСР швиденько перекваліфікувалися в «робітників культу», або, як вони полюбляють самі себе називати, «шаманів».

 

  Саме візит до шаманів та проведення обрядів у день весняного рівнодення і були головною метою цього «вікенду». Згідно обіцянок Шойгу обряд жертвоприношення має повернути Путіну втрачене здоров’я, вдачу, коли пощастить то й потенцію, та наслати біди на ворогів. “Генерал СВР” нагадує, що на широкий загал Путін і Шойгу подають себе як щирі і послідовні християни.

 

  Тепер, як кажуть наші колеги на телебаченні, просимо прибрати від екранів дітей, емоційно вразливих людей та тих, у кого є проблеми з нервовою системою. І це не жарт!

 

  Телеграм-канал “Генерал СВР” стверджує, що цього разу обряд включав в себе жертвоприношення. Ми не збираємося розповідати про це огидне дійство, яке справило тяжке враження навіть на співробітників ФСО. Схематично ситуація виглядала наступним чином: було до смерті закатовано чорного собаку, якій, за словами шаманів, довелося народитися в день осіннього рівнодення в 2020 році, фактично, ще щеня.

 

  В кінці обряду президент Російської Федерації випив жертовної крові взятої із серця вбитої тварини. А після обряду Путін отримав череп вбитої тварини, який за рекомендацією тих же шаманів, має знаходитись у нього в спальні. Фактично, весь процес обряду – це перекручена патологічна жорстокість і садизм.

 

  Що відбувається з психікою у Путіна можете уявити собі самі, але участь в подібних «заходах» говорить, як мінімум, про повну втрату адекватності. І після всього цього стає зрозумілим, чому Путін боїться якутського шамана Габишева, якого визнали незповна розуму і запроторили на примусове лікування … »

 

Читайте також:

  Одним з ресурсів, які оприлюднюють інсайдерську інформацію, є телеграм-канал «Генерал СВР», який працює в тісній співпраці з іншим кремлівським інсайдером професором Валерієм Солов’єм. Обидва джерела в останні два дні опублікували шокуючі дані про окультних ритуалах і практиках, за допомогою яких Путін керує країною і одночасно намагається роздобути безсмертя. І це зовсім не жарти.

 

  Валерій Соловей опублікував відео на YouTube з «експертом по сатанізму», таким собі Космачем, який в подробицях розповів про сатанистські практики, які активно використовують чинні керманичі Кремля. Якщо Вам не гидко – можете перейти за посиланням:

 

   Сатанистські пракітики лідерів РФ – сьогодні це тема N1. Практично всі ЗМІ в тій чи іншій формі зачіпають тему сатанізації Кремля та її ватажка.

 

Нагадуємо: