У Росії нарахували 66 концтаборів, у яких тримають українців

  Британські розслідувачі в результаті перевірки інформації про депортацію українців “у віддалені райони” Російської Федерації раптом нарахували аж 66 концтаборів на території сучасної Російської Федерації, у яких тримають українців.


  “Коли ми стали про це говорити, майже ніхто не вірив. Тепер правду про не людяність бачить увесь світ. Сумна, але перемога інформаційного фронту Маріуполя. 21 століття. Депортація. Табори. Сибір. Росія не змінює свого ставлення до українців упродовж століть”, – прокоментував ситуацію радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.


  Керівництво РФ продовжує здійснювати військові злочини проти людства за відпрацьованою в СРСР методикою. Так, з фільтраційного пункту с. Нікольське депортовано до Росії 67 осіб (списки на фото), також і діти. На даний час, окупаційні сили вже депортували понад 65 тисяч маріупольців. За приблизними підрахунками зараз 95 000 українців фактично знаходяться в полоні на території Російської Федерації в подібних “лагєрях”.

 

На фото чергові списки депортації населення з Маріуполя.

  Ще з часів “війни в Іспанії” (1936-1939 р.р.) Радянський Союз здійснював практику “рятування дітей” із охоплених війною районів країни. За часів СРСР дітей розглядали як майбутніх бійців “Комінтерну”. СРСР, Комінтерн, комуністична ідеологія, наче, пішли в небуття. А фактичне викрадення дітей рашисти практикують і сьогодні.

 

  Але виявилося, що це ще не дно. Міністр закордонних справ Лавров під час розмови з гендиректором Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедросом Адханомом Гебреїсусом він заявив, що це Росія полегшує страждання мирних громадян в Україні. Він також закликав ВООЗ «утихомирити спроби Києва перешкоджати Спецоперації», бо українці “заважають російським зусиллям”.