Нацрада з телерадіомовлення переоформила ліцензію компанії ТОВ “ТРО Русскоє радіо Украіна”. Таке рішення регулятор ухвалив на засіданні 19 травня 2022 року. Радіостанція змінила логотип і тепер називається “Радіо Байрактар”. “Русского радіо Украіна” входило до складу групи радіостанцій холдингу “TAVR Media”.


  «ТАВР Медіа» — один із найбільших радіохолдингів України, якому належить 30 % “ринку”. Компанія включає 8 радіостанцій: «Хіт FM», «Мелодія FM», «Radio Relax», «Наше радіо», «Classic Radio», «Radio Jazz», «Радіо Рокс» та «KISS FM» та два телеканала – “М1” (разом з «StarLightMedia») та “М2” (разом з «StarLightMedia»). До повномасштабного вторгнення РФії в Україну у складі холдінгу знаходилось і  «Русскоє радіо Украіна».


  Компанію «ТАВР Медіа» було створено в 2003 році. Її засновником був нардеп з «Партії регіонів» Микола Баграєв. Він був одним з депутатів, що голосували за «Диктаторські закони» у січні 2014 року.

 

Микола Георгійович Баграєв народився 19 червня 1964 року в містечку Дігора, Північно-Осетинської АРСР. Бізнесмен, політичний діяч України, народний депутат України IV, V, VI та VII скликань, член колишньої Партії регіонів.

  27 лютого 2022 року, група радіостанцій холдингу “TAVR Media” відхрестилася від “Русского радіо Украіна”. Радіохолдинг оголосив про закриття і переформатування радіостанції «Русское радио Україна» через російське вторгнення в Україну та припинення дипломатичних відносин України з Російською Федерацією. Також було закрито сайт радіостанції rusradio.ua і видалено сторінки в соцмережах радіостанції.

 

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial