Італійські політики запропонували План “врегулювання кризи” в Україні, який складається  з 4-ох етапів – повідомило видання Repubblica з посиланням на документ, складений італійським МЗС за участю уряду Італії.

 

  План складається із кількох пунктів:

  • припинення вогню та ліквідація лінії бойових зіткнень під наглядом ООН;
  • вступ України в короткі терміни до ЄС та її нейтральний статус без приєднання до НАТО;
  • угода між Україною та Росією щодо «спірних територій» Донбасу та Кримського півострова для вирішення протиріч за міжнародно-визнаними кордонами;
  • новий багатосторонній договір про мир та безпеку в Європі, який має забезпечити контроль за озброєннями та запобігання конфліктам.


    Схоже, в Італії все настільки спокійно і добре, що місцеві політики взагалі втратили відчуття реалій.

 

 

  Лише ТРИ важливих моменти не врахували італійці, які роблять їхній План “врегулювання кризи” абсолютно нездійсненим:

 

1) немає ніякої “кризи в Україні”, а вже три місяці як триває повномасштабна жорстока і кровопролитна збройна агресія збройних сил  Російської Федерації, під час якої Україна намагається не лише захистити власну територіальну цілісність, а й врятувати населення від геноциду та етноциду рашистів;

 

2) у Кремлі  прагнуть реваншу за поразку в “Холодній війні” і тому, намагаються не лише територіального відновлення СРСР, а й за допомогою “газового тиску”, “загрози голоду”, “неконтрольованих міграційних потоків” поставити на коліна всю Європу із Італією включно.

 

3) Найголовніше – Путін взагалі не збирається ні з ким і ні про що серйозно домовлятися! Він “йде на переговори” у двох випадках:

А) щоб виграти час і дати російським військам перепочити, перегрупуватись, підтягнути резерви, поповнити запаси ПММ та боєкомплект;

Б) ініціативу розпочати переговори однозначно сприймає як прояв слабкості і нерішучості  та сигнал до негайного нападу російських військ. 


А так, все добре, Плян чудовий.


Зубік Рузана, НОВА: новини ветеранів.

 

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial