Сергій Кривонос розкрив подробиці порушення наказів президента

Екс-заступник секретаря РНБО та генерал ССО Сергій Кривонос жорстко розкритикував вертикаль, яка займається теробороною в Україні. Відповідний допис з’явився на Фейсбуці військового.

 

Справа в тому, що ще у 2019 році президент України видав два укази щодо удосконалення територіальної оборони України. Обидва вони містили чіткі дедлайни виконання – 31 грудня 2020 року. Два роки в РНБО та Комітеті національної безпеки оборони та розвідки Верховної Ради України, представники сил безпеки та сил оборони, спільно з експертами різного рівня працювали на Концепцією и Проектом Закону «Про територіальну оборону України» за участі представників командування територіальної оборони.

 

Читайте нас також у Телеграмі

Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку

 

 

Проте законопроект від умовної «президентської вертикалі» так і не було подано. В той же час команда, яку представляє сам Сергій Кривонос, уже представила відповідний проект.

 

«Ми не зупиняємося та продовжуємо боротьбу за створення не паперової, а реальної системи територіальноі оборони та ефективної формалізованої військової складової – Військ ТрО – саме такої, яку прописали в законопроекті 4504 і зареєстрували 16 грудня 2020 року відповідно вимоги Президента.  А «фахівці і експерти» «що з піною на губах» обіцяли, що іх законопроект буде внесено на реестрацію до 29 грудня 2020 року, в черговий раз збрехали народу Украіни, і не виконали указ Президента Украіни- Верховного Головнокомандувача Збройних Сил Украіни» – заявив Кривонос.

 

Читайте також:

 

Міський голова покарав директора за уроки з ветеранами

 

 

Також військовий додав, що українців «продовжують годувати локшиною неіснуючого документа». На його думку, керівництво тероборони намагається затягнути процес, чим, вважає він, підставляж всіх – від командувачів до президента.

 

Особливо це питання актуальне для Східних областей, які прямо межують з РФ. Тож за коментарем ми звернулися до заступника голови «Спілки ветеранів АТО» Харківської області та депутата облради Анатолія Козловського. «Я вважаю, що ситуація з теробороною у нас дійсно критична» – вважає він. Для ветерана, актуальним питанням є «створення дієвого механізму тероборони замість нинішніх «паперових загонів». Анатолій зазначає: «Я вважаю, що з цією ситуацією треба щось робити. У нас вже є цілком дієвий законопроект пана Кривоноса – тож можливо варто відштовхуватися від нього?». «Так, можливо він не ідеальний, його можна критикувати – але він є цілком реалістичним та дієвим, особливо з урахуванням нашої ситуації, в безпосередній близькості від кордону із Росією”- резюмує ветеран.

 

Нагадаємо:

 

http://nova.net.ua/serhii-kryvonos-dav-interv-iu-pro-veteraniv-teroboronu-armiiu-ta-ideolohiiu/