Міський голова покарав директора за уроки з ветеранами

 

Виконуючий обов’язки міського голови Харкова Ігор Терехов заявив, що уроки мужності, які проводить організація добровольців “Фрайкор” це не уроки патріотизму, а “уроки фашизму”. Окрім цього він повідомив, що відсторонив від обов’язків директора гімназії за це.

 

“Сьогодні в 43-й гімназії трапився “несподіваний” і незапланований урок патріотизму, який закінчився уроком фашизму у виконанні праворадикальної організації “Фрайкору” – заявив Терехов у Своєму телеграм-каналі.

 

“На цей час, ГО «ВПО «Фрайкор» є членом координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Харківській обласній державній адміністрації. Фрайкор є офіційно визнаний державою добровольчий підрозділ, який захищав територіальну цілісність та суверенітет України. Уроки мужності проводять учасники бойових дій, на яких розповідають учням про війну на Сході України, як вона починалась, про події весни 2014 в місті Харків” – відповіли на своєму телеграм-каналі добровольці.

 

Відзначимо, що ВПО “Фрайкор” проводить заходи патріотичного виховання молоді в Харкові вже більше трьох років у школах, ліцеях та університетах Харкова.

 

Нагадаємо: