Сергій Кривонос дав інтерв’ю про ветеранів, тероборону, армію та ідеологію

Сергій Кривонос, ветеран війни на Сході, генерал Збройних сил України та творець концепції тероборони в Україні, дав велике інтерв’ю для “Нова: новини ветеранів”.

 

У матеріалі він розказав про те, що на жаль, як ми бачимо, політики не впоралися з ситуацією, котра склалася після початку війни у 2014 році, тому зараз організована політична сила колишніх військових та патріотів України є загрозою для існуючого політичного істеблішменту. Також військовий відзначив системні проблеми політичного поля України, зокрема недосвідченість народних обранців та відсутність якісного патріотичного виховання.

 

Окрім цього Кривонос розкритикував роботу військових кафедр та допризовної підготовки. Він запропонував власну систему підготовки боєздатного населення. Також військовий торкнувся питання інтеграції ветеранів у суспільство через політику, громадську активність, тероборону, а також приватні військові кампанії.

 

Насамкінець, Кривонос розказав про необхідну чисельність територіальної оборони, вдалі приклади її роботи у інших країнах і скільки часу буде потрібно для її створення в Україні.

 

 

Сергій Кривонос – уродженець Кременчугу, Полтавської області. Більше 30 років провів у збройних силах, здебільшого у лавах спецназу. З початком російсько-української війни у 2014 році очолив оборону Краматорського аеропорту.

 

Після повернення з фронту у 2015 році долучився до створення Сил спеціальних операцій ЗСУ, в 2016 році став першим заступником командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ. У 2019-ому році був висунутий як кандидат у президенти України від партії “Воїни АТО”. На посаді заступника Секретаря РНБО просував створення в Україні потужної територіальної оборони, ініціював розробку та внесення у Верховну Раду законопроекту 4504 “Про територіальну оборону України”.

 

Проте його наприкінці 2020 року Сергія Кривоноса було звільнено з цієї посади після ряду критичних заяв щодо діяльності команди президента у цьому напрямку.

 

http://nova.net.ua/kryvonos-nazvav-krytykiv-terytorialnoi-oborony-vorohamy-ukrainy/