Російські окупанти порушують права “народу Донбасу”

Вільне переміщення громадян через лінію розмежування у абсолютній більшості дорожніх коридорів блокується російськими окупантами. З цієї причини в КПВВ «Щастя», «Золоте», «Гнутове», «Майорське», «Мар’їнка» громадяни лінію не перетинали, повідомляє пресслужба Об’єднаних сил.

 

З «українського боку» всі контрольні пункти в’їзду-виїзду в районі операції Об’єднаних сил функціонують у штатному режимі. За рішенням Командувача об’єднаних сил КПВВ відкриті для пропуску щоденно з 08.00 до 16.00.

 

Але фактично щоденний пропуск здійснюється лише в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Станиця Луганська», а рух дорожнім коридором до КПВВ «Новотроїцьке» окупанти розблоковують двічі на тиждень у понеділок та п’ятницю.

 

За минулу добу через КПВВ «Станиця Луганська» в бік тимчасово окупованої Луганщини прослідувало 598 осіб, а до України уійшло 964 особи. Також учора російські окупанти на один день розблокували перетин лінії фронту навпроти КПВВ «Новотроїцьке», де 90 громадян та 13 транспортних засобів отримали змогу прослідувати на тимчасово окуповану територію, а 41 громадянин та 2 транспортних засоби повернулися в Україну.

 

Варто нагадати, що менше, ніж рік тому маріонеткові адміністрації окупованих Російською Федерацією територій України, намагалися організувати для пропагандистських російських ЗМІ «картинку», як Україна знущається із «народу Донбасу», перешкоджаючи йому вільно шастати через так звану «лінію розмежування». Із обладнанням і налагодженням роботи КПВВ з українського боку, російські ЗМІ раптом втратили інтерес до прагнення «народу Дамбасу шастати туди-сюди» через так звану «лінію розмежування».

 

Нагадуємо: