Росія подвоїла виробництво балістичних та крилатих ракет

  За даними українських чиновників, у червні росія подвоїла виробництво балістичних ракет та крилатих ракет з 512 у 2022-му до 1061 одиниць цього року. Це стало можливим завдяки обходу західних санкцій через треті країни. За даними Києва, 81% контрабандних компонентів надходять із США, 8% – зі Швейцарії, а Німеччина та Японія ділять третє місце із 3,5 відсотками.

  У російських ракетах “Кинжал” та “Іскандер” знайшли комплектуючі з Німеччини та інших країн НАТО, пише FAZ. Серед постачальників компонентів Німеччина посідає третє місце, повідомив радник голови ВП Владислав Власюк.

  У списку постачальників компонентів виявлено 16 німецьких компаній. Їхні комплектуючі використовуються у виробництві російських ракет Х-101, “Іскандер” 9M728 і 9M729, а також у снаряді Kh-47M2 “Кинжал”.

  Якщо ситуація з виробництвом FPV-дронів в Україні не зміниться, за рік нам доведеться сідати з рашистами стіл переговорів – сьогодні українські виробники не дотягують і до 10 тисяч якісно вироблених FPV-дронів на місяць. А росіяни вже виходять на щомісячну кількість в 45-50 тисяч.

  В той час як а росії всі сили, кошти і ресурси кинуто на виробництво зброї, українська е місцева влада продовжує “освоювати бюджет за нормами мирного часу”. Варто лише уважно подивитись “перелік тендерів”. Барабани в укриття на 1,5 мільйони, сковорідки за 750 тисяч – то дрібниці.

  Реконструкції фасадів, в які завтра може прилетіти рашистська ракета – на 8 мільйонів. Володимир Маценюх, мер Новояворівська, хоче відремонтувати стадіон, витративши на це всього $2,500.000 (91.000.000 грн.).

  За останні півтора року через систему Prozorro було закуплено 73 автобуси. З цієї кількості на частку машин вітчизняного виробництва припало лише 47%. Вітчизняне підприємство запропонувало на 4,5 млн євро вдвічі більше машин, ніж закордонні “постачальники”. Але, чомусь, перемогають тендери з турецькими б/у автобусами, які вдвічі дорожчі за вітчизняні.

  Про висадження дерев, квіточок, організацію ковзанок, ілюмінацій в умовах постійних відключень електропостачання – про те вже якось і говорити не варто.

НАГАДЄМО:

Часопис війни – 508 доба