Кораблі ВМС РФ і КНР у Японському морі розпочали військові навчання Північ/Взаємодія-2023

  Згідно з повідомленням міністерства оборони Китаю, кораблі ВМС КНР в неділю вирушила на з’єднання з кораблями російських військово-морських і повітряних сил у Японському морі. Планується проведеня спільних військових  навчань, спрямованих на “захист безпеки стратегічних водних шляхів”, інформує Reuters.

  Китайська група кораблів складається з п’яти військових кораблів і чотирьох корабельних вертольотів. Група вийшла із порту Циндао і зустрінеться з російськими військами в “заздалегідь визначеному районі”, повідомило міністерство у своєму офіційному обліковому записі WeChat у неділю.

  У суботу в міністерстві повідомили, що російські військово-морські та військово-повітряні сили братимуть участь у навчаннях під кодовою назвою “Північ/Взаємодія-2023” і проходитимуть у Японському морі. Навчання знаменують посилення військового співробітництва між Китаєм і росією.

  Два російські військові кораблі “Громкий” і “Совершенний”, які беруть участь у навчаннях в Японському морі, на початку липня вже провели окреме навчання з ВМС КНР в Шанхаї щодо переміщень, зв’язку та рятування.

  Перш ніж зайти до порту Шанхаю, ті самі кораблі пройшли повз Тайвань і Японію, що спонукало Тайбей і Токіо стежити за російськими військовими кораблями.

НАГАДУЄМО:

Арестович озвучив безпрограшну ідею припинення війни та вступу України до НАТО