Президент підписав закон про легалізацію медичного канабісу

  Президент України підписав закон “Закон про регулювання обігу рослин роду коноплі (Cannabis) в медичних, промислових цілях, науковій та науково-технічній діяльності для створення умов щодо розширення доступу пацієнтів до необхідного лікування онкологічних захворювань та посттравматичних стресових розладів, отриманих внаслідок війни”.
  Відповідна інформація з’явилась на сайті Верховної Ради.

  13 липня 2023 року Верховна рада України підтримала законопроект №7457 про легалізацію медичного канабісу у першому читанні. 21 грудня 2023 року Верховна Рада у другому читанні та в цілому ухвалила законопроект №7457 про легалізацію медичного канабісу. Рішення підтримали 248 депутатів.

  15 лютого закон про легалізацію медичного канабісу опублікували у парламентській газеті “Голос України”. Документ набуде чинності через пів року після оприлюднення.

  Документ регулює обіг канабісу лише в медичній, промисловій та науковій діяльності. Розповсюдження марихуани для рекреаційного споживання й надалі вважатиметься злочином і буде розслідуватися поліцією відповідно до законодавства.

НАГАДУЄМО: