Розпочалися змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення і травми

  8 березня 2024 року, на військовій базі Повітряних сил США “Nellis Air Force Base” у Лас-Вегасі, розпочалися змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення і травми. Про це інформує Міністерство у справах ветеранів України.

  На церемонії відкриття “United States Air Force Trials 2024” першою на поле вийшла збірна України, до якої увійшло 30 учасників — ветеранів та військовослужбовців. Колону збірної України очолили капітан збірної 30-річний нацгвардієць із Івано-Франківська Юрій Гапончук, 23-річний ветеран ДПСУ з Чернівецької області Вадим Гільчук, 29-річний військовослужбовець ЗСУ з Сумщини Вадим Кіріченко та 30-річний військовослужбовець ЗСУ з Чернігівської області Руслан Сумін.

  Ветерани змагатимуться в 11 адаптивних видах спорту: плаванні, велоспорті, баскетболі на візках, волейболі сидячи, регбі на візках, стрільбі з луку, пауерліфтингу, бігу, штовханні ядра/метанні диску, веслуванні, кульові стрільбі.

  “United States Air Force Trials 2024” – це змагання ветеранів та військових Повітряних сил і морської піхоти США, які є відбірковим етапом для участі у Warrior Games, – найбільшому американському турнірі з адаптивних видів спорту для військових з пораненнями і травмами. Цьогоріч збірної України у змаганнях участь також бере участь збірна Грузії.

  Змагання “United States Air Force Trials 2024” в Україні організовано Міністерством у справах ветеранів спільно з Українським ветеранським фондом та громадськими організаціями – “Повернись живим”, “Stratcom Ukraine та Invictus Games: Team Ukraine”.

НАГАДУЄМО: