У Харківській області планують створення Центру супротиву

Попередньо на сесії Харківської обласної ради було ухвалено рішення про створення у регіоні центру підготовки населення до національного супротиву для підготовки цивільного населення. Про це повідомили на сайті ГО “Спілки ветеранів АТО”.

Всіх демобілізованих ветеранів запрошують долучитися до діяльності центру супротиву.

«Ми знаємо,що є достатня кількість ветеранів, які за станом здоров’я чи по сімейним обставинам зараз повернулися з фронту і готові долучитися як викладачі, інстуктори в цьому центрі для того, щоб власним прикладом залучати якомога більше молоді, жінок і всіх тих,хто з різних обставин має відстрочку від служби в збройних силах України», – наголосив депутат Харківської міської ради та заступник Голови ГО «Спілка ветеранів АТО» Юрій Корсунов.

Головною метою цього центра буде передача знань цивільному населенню Слобожанщини з основ військової підготовки, з тактичної медицини і по профільним військовим спеціальності. 

«Після закінчення навчання,ми сподіваємось, що випускники увійдуть до складу резерву територіальної оборони Харкова та будуть залучені в оборонних заходах на стратегічних об’єктах нашого міста», – наголосив Юрій Корсунов.

Детальніше у відео за посиланням.