Посилюється протистояння на “судовому фронті”

  Розв’язана Російською Федерацією так звана “гібридна війна” має не лише видиме “гаряче протистояння” на фронті в Україні, а ще й передбачає протистояння в усіх сферах життя і діяльнотсі, і на “судовому фронті” теж.

   Російське МВС внесло у свою базу розшуку суддю Міжнародного кримінального суду Томоко Акане, яка посміла видати ордер на арешт самого президента рф путіна та російської омбудсменки марії львової-бєлової по статтям за організацію викрадення і незаконне переміщення українських дітей на росію.

  Картка судді з’явилася в базі розшуку МВС рф з такими даними: «Томоко Акане. Японка. Разыскивается по статье УК РФ». Але , за якою саме статтею “розшукують” суддю Міжнародного кримінального суду росіяни не вказали. Схоже, що “потрібної” статті просто не існує в їхньому кримінальному кодексі.

  В той самий час Президент США Джо Байден доручив американським спецслужбам передати суду в Гаазі докази воєнних злочинів рф в Україні. До суду має надійти інформація про те, хто сам з російських чиновників і коли віддавав накази навмисно завдати ударів по цивільній інфраструктурі в Україні та примусово депортувати тисячі дітей з окупованої території.

  Раніше американці утрималися від надання подібної інформації Гаазі. Такий “поворот” у ставленні до злочинців є досить несподіваним і серйозним “сигналом”. 

НАГАДУЄМО:

росія звинуватила Україну в переслідуванні православ’я