Ольга Харлан з честю виграла і спортивний поєдинок, і двобій, – тепер битву мають виграти українські спортивні чиновники

   Найвизначнішою подією доби, що минає, став спортивний поєдинок між українською та “нейтральною” фехтувальницею з росії, який закінчився перемогою української спортсменки. Вигравши поєдинок, українська фехтувальниця з честю виграла і нав’язаний “нейтральною” (російською) спортсменкою “двобій”. Вона показала всьому спортивному Світу, що таке честь, гідність, любов до України і її захисників, та як потрібно ставитися до рашистів, які виступають під так званрим “нейтральним прапором”. 

  Українська фехтувальниця Ольга Харлан переможно стартувала на чемпіонаті Світу в Мілані. У 1/32 фіналу володарка олімпійського “золота” Пекіна-2008 перемогла росіянку Ганну Смирнову, яка виступала під так званим “нейтральним прапором”, з рахунком 15:7.

Українська фехтувальниця Ольга Геннадіївна Харлан

   Після завершення поєдинка Ольга Харлан відмовилася тиснути суперниці руку, а скориставшись “ковідним протоколом”   виставила перед собою шпагу і запропонувала суперниці натомість “стукнутися” шпагами. Після того, як російська спортсменка “щось не зрозуміла, Ольга щось сказала “нейтральній” спртсменці з росії та залишила доріжку для змагань.

  Цей вчинок Харлан так розлютив Смирнову, що у неї фактично почалась істерика. Вона відмовилася спускатися зі спортивної доріжки та демонстративно вмостилася на місці для змагань, заявивши, що відсутність рукостискання вказує на незавершеність поєдинку.

  Ображена “нейтральна”  представниця рфії, вмостившись на доріжці для змагань, цілу годину чекала, що Харлан повернется та вимагала її дискваліфікувати через прояв неповаги. Організатори змагань їй, навіть, стілець принесли. Але після наради протест Смирнової  судді не задовольнили і українська спортсменка пройшла в наступний раунд.

Спортсменка з Російської Федерації Ганна Смирнова, яка виступає під так званим “нейтральним прапором”, разом із своїм братом.

  І тут почалися “спортивні казуси” –  якимось незрозумілим чином українську фехтувальницю Ольгу Харлан  дискваліфікували! Спочатку її допустили до наступного раунду проти спортсменки з Болгарії Іоанни Ілієвої, призначили суддю поєдинку, але потім не дали їй вийти на бій і представницю Болгарії автоматично визнали переможцем.

   Зі слів президента федерації фехтування України Михайла Ілляшева, зараз українська сторона готує протест і рішення суддів планують оскаржити.

  “Готуємо протест, заперечуватимемо. Але мова про те, щоб її повернули на ці змагання, не може йти. Суддя, який безпосередньо працював на цьому поєдинку, не давав чорну картку, не дискваліфікував її. Це вже потім почалися підкилимні ігри”, – сказав Ілляшев, коментуючи в ефірі телемарафону дискваліфікацію спортсменки.

  Ілляшев наголосив, що “дискваліфікація” з’явилася після призначення наступної суперниці та призначення судді для наступного бою. 

Цікаву заяву на кінець доби зробив МОК.

  «Ми, як і раніше, повністю солідарні з українськими спортсменами», — заявили в МОК.  Після “інциденту” з  Ольгою Харлан Міжнародний олімпійський комітет (МОК) закликав спортивні федерації проявляти підвищену обережність при проведенні змагань між українськими спортсменами та нейтрально-російськими спортсменами.

    Але про відновлення спортивної справеделивості – ні слова, ні натяку.

  Наша спортсменка-фехтуальниця сьогодні нам всім продемонструвала, що під час війни з росією (так званої “гібридної війни”) лінія фронту проходить не тільки там, де стріляють. Нам всім потрібно це розуміти і бути готовим, коли потрібно,  дати ворогу відсіч, як це зробила Харлан Ольга Геннадіївна.

  Ольга Геннадіївна  головну свою перемогу здобула. А чи виграють битву українські спортивні чиновники – незабаром побачимо.

Олександр Вікторович, НОВА: новини ветеранів.

НАГАДУЄМО:

Україна припиняє бойкот міжнародних змагань за участі росіян і білорусів