Петиція про Позбавлення мандату всіх депутатів від ОПЗЖ назбирала за 2 дні більше 25000 голосів

  Петиція на сайті президента України про “Позбавлення мандату всіх депутатів від ОПЗЖ у Верховній Раді” назбирала за два дні більше 25000 голосів. 16 листопада 2022 року її оприлюднив нардеп Гончаренко Олексій Олексійович.


  «Поки на нас летять ракети, вони сидять у Монако, Ніці чи Італії. Але продовжують бути народними депутатами. Це не нормально та не правильно», – заявив автор петиції Гончаренко.


  “Прошу Президента України звернутися до Верховної Ради з проханням розглянути постанову щодо позбавлення мандатів всіх депутатів від “Опозиційної платформи – За життя” у Верховній Раді”, – йдеться в петиції.


  Також зазначається, що представники ОПЗЖ ще до початку повномасштабного вторгнення активно пропагували “рускій мір”, неодноразово відвідували москву і зустрічалися з представниками російської влади.


  Крім того, після нападу росії представники ОПЗЖ або втекли за кордон, або ніяк не проявляли себе у допомозі Україні. Навпаки – смаие в цій забороненій партії зібралися головні колаборанти та зрадники. Серед найпомітніших фігур – кум путіна Віктор Медведчук, його друг Тарас Козак та Ілля Кива.


“Зрадників не повинно бути в українському парламенті”, – зазначає автор петиції Олексій Гончаренко.

 

Заставка НАГАДУЄМО