У кожного свої проблеми: в українців – війна, а у чиновників і меценатів – йолка та новорічна ілюмінація

  Комісія Київради з питань культури, туризму та громадських комунікацій рекомендувала профільним департаментам врахувати всі пропозиції щодо невикористання бюджетних коштів, дотримання заходів безпеки та економії електроенергії, але не підтримала пропозицію не встановлювати “йолку”.


  “Рішення про встановлення головної новорічної ялинки країни прийматимуть за підсумками консультацій із командуванням угруповання сил та засобів оборони міста Києва”, – повідомили у КМДА, відповідаючи на петицію киян щодо недоречності встановлення новорічної ялинки під час війни. За добу петиція проти встановлення у Києві головної новорічної ялинки країни набрала понад шість тисяч голосів.


  “Меценати та соціально відповідальний бізнес звернулися до міста з пропозицією допомогти в установці та оформленні ялинки. У разі, якщо ялинку встановлюватимуть, місто разом із правоохоронцями подбає про заходи безпеки”, – йдеться у повідомленні КМДА.


Але душі чиновників, меценатів і “соціально-відповідального бізнеса” прагнуть свята не тільки в столиці

 

  Мер Кременчука В.Малецький розвинув небачену активність по встановленню сяючої вогнями головної новорічної ялинки в центрі міста. За один день була змонтована світломузична конструкція фонтану в сквері Бабаєва, засяла новорічна ілюмінація на центральній вулиці міста. І це в той час, коли по всій країні відбуваються аварійні вимкнення електропостачання.

 

  Також в планах кременчуцького міського голови було в умовах війни відкрити ще й льодянку-каток, для обслуговування якого потрібно електроенергії стільки, скільки на добу споживають п’ять багатоповерхових будинків. Оце розмах! Куди там КМДА…


  У бурхливу діяльність кременчуцького градоначальника змушена була втрутитися Обласна Військова Адміністрація. Голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін в Телеграм-каналі написав:

 

  “На території Полтавської області заборонено використання святкової ілюмінації … Таке рішення ухвалила Рада оборони області. Рішення вимушене, тому сподіваємося на розуміння… Вимушено економимо й на вуличному освітленні. Святкувати будемо після перемоги”.

 

 

Зубік Рузана, НОВА: новини ветеранів АТО/ООС

 

Заставка НАГАДУЄМО