Путін знову перейшов до тривалої виснажливої війни, – Дмитро Кулеба

  Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає, що путін знову перейшов від швидкої “спецоперації” до тривалої та виснажливої ​​війни проти України. Про це він розповів у інтерв’ю ТСН.

 

  “Перейшов (до тривалої війни – ред.), безумовно. Дивіться, путін, насправді, однаковий завжди. І це саме та стратегія, якої він дотримувався з 2014 року. Якщо ми повернемося на той час, то теж згадаємо, що він чекав виборів у Греції, де мали перемогти ліві, які, на його думку, мали заблокувати санкції ЄС, і ліві перемогли, але санкції не заблокували, то він чекав на вибори у Франції, щоб до влади прийшов інший більш лояльний до нього президент. То він ще чогось чекає.


  Це його спільна стратегія. Він собі може планувати все, що завгодно. У нас є свій план, і він набагато ефективніший, ніж його”, – зазначив Кулеба у відповідь на запитання, чи перейшов путін до тривалої та виснажливої ​​війни проти України, вирішивши почекати до президентських виборів у США 2024 року, на яких, на його думку , може перемогти Дональд Трамп.

 

Заставка ВІДЕО

  На запитання, на що схожа війна України проти російської агресії і коли вона закінчиться, Дмитро Кулеба сказав, що всі війни – унікальні.

 

  “Ця війна риватиме стільки, скільки потрібно для перемоги України… Ми всі робимо все необхідне, щоб ця війна закінчилася нашою перемогою якнайшвидше. Ворог намагається досягнути свої мети, але їм це не вдасться. Українці мають бути готові до того, що Перемога потребуватиме часу, і скільки це займе – це інше питання. Ми не можемо встановлювати собі дедлайни в цьому питанні – це шлях до поразки. Україна не може собі цього дозволити з жодної точки зору”, сказав  Міністр закордонних справ України.

 

Заставка ВІДЕО
Заставка НАГАДУЄМО