За Ізраїль ніхто не вступиться: в усіх попередніх війнах ми самостійно чинили опір ворогам, – посол Ізраїлю в Україні

  Посол Ізраїлю в Україні пояснив, чому уряд його країни не погодиться на постачання зброї Києву. І якщо дуже коротко, то все дуже просто: жоден ізраїльський уряд не візьме на себе відповідальність виходу за “червоні лінії” у відносинах із Росією, погодившись на постачання зброї Україні, оскільки у разі ескалації за Ізраїль просто ніхто не вступиться.


  “Ми не є членом НАТО. Країни, які надають найбільшу військову допомогу Україні, є країнами, що входять до НАТО, і на них поширюється захист НАТО. Ізраїль протистоїть агресії сусідніх країн поодинці. Ізраїль сам намагається боротися з терором. Ізраїль всі війни, які відбувалися на Близькому Сході, вигравав самостійно”, – заявив посол Ізраїлю в Україні Міхаель Бродський в ефірі радіо НВ.


  “Сьогодні Близький Схід – далеко не найспокійніший регіон” і небезпека для Ізраїлю та його мешканців зберігається. Тому Ізраїль діє, не виходячи за ті червоні лінії, які можуть призвести до погіршення ситуації в галузі безпеки Ізраїлю, а в перспективі можуть призвести до війни, загибелі мирних громадян, загибелі ізраїльських солдатів. На це жодного ізраїльського уряду не піде”, – заявив Бродський.


  “Росія відіграє важливу роль у нашому регіоні не перший рік, особливо після 2015 року, коли з’явився російський контингент практично на наших кордонах у Сирії. Ізраїль зобов’язаний враховувати цей фактор у близькосхідній політиці”, – додав посол Ізраїлю в Україні.

 

Заставка НАГАДУЄМО
нова