Москва має негайно припини обстріли України і вивести війська за лінію кордону 1991-2013 років

   Я не вважаю себе аналітиком – просто, інколи, пишу про війну. Але те, свідком чого я став за останні 8 місяців, викликає в мене непереборне бажання сказати: кремлівський консорціум “Путін і КО” – (вчиняють нерозумно – ред.)! І це моє глибоке переконання.


  Ми всі були свідками, як останні 20 років на росії відбувалося фактичне згортання демократичних процесів. Зовні воно виявлялося у звеличуванні ролі деяких кривавих персон російського та радянського періодів історії сучасної РФії. Про те, що мова йде саме про три зовсім різні періоди історії росії – поговоримо іншим разом.


  На “НОВА: новини ветеранів АТО/ООС” писали про те, що напад РФії на Україну нагадує одразу “аншлюс Австрії”, “вирішення Судетської проблеми” і “демонтаж” Чехо-Словаччини Адольфом Гітлером в 1938-1939 роках та “Радянсько-Фінляндську війну” (1939-1940 р.р.). “Колективний путін” тільки назви інші вигадав.


  Зважаючи на те, що “кремлівський режим путіна і КО” за взірець вважає Сталіна, багато хто (і я в тому числі – авт.) були переконані, що після поразок в Україні в лютому-квітні 2022 року, “кремлівський режим” піде шляхом Сталіна і в травні “згорне” бойові дії. Того вимагала логіка. І саме “щось подібне” вчинили Сталін і “політбюро” в 1940 році.

 

  На той час можна було б відвести війська на кордони “ЛуганДонії” і надалі “розігрувати карту антинародних недореспублік”. Але, виявляться, радянські керманичі, на відміну від “колективного путіна”, були розумними “злими геніями”.


  На сучасній росії все якесь слизьке і невдале – “зло” має місце, але воно, якесь, дуже-дуже (нерозумне – ред.). Фактично опинившись у “мисливській петлі”, “кремлівські керманичі” продовжили і далі погіршувати своє становище, продовживши рухатись курсом на завершення всього того, що було “заплановано в СВО”.


  Захопивши лише частину України, яку було окреслено, як “Новароссія” ще в 2014 році, в той самий момент, коли ЗСУ перейшли у наступ і викинули ЗС РФ із Харківської області, на москві проголошують “воззєднання” з ЛуганДонією і вносять зміни в Конституцію РФії. Весь Світ “посміхнувся”, і тільки на росії “возгорділісь”.


  Сьогодні, в останній декаді жовтня 2022 року, рашисти розуміючи неможливість і надалі утримувати Херсон, мають бажання перетворити його на “другий Сталінград”, але в сучасному кремлівсько-недолугому варіанті.


  Я не збираюся “вангувати”, але схоже, що одразу після завершення пограбування Херсона, рашисти виведуть з міста залишки найбільш боєздатні частини, замінивши їх “мобіками”, які отримають наказ воювати в стилі “Дом Павлова”.


  Але ці (діячі – ред.) планують ще й підірвати Каховську ГЕС! І це за умови, що праві береги всіх річок в Україні значно вищі за ліві… Воффка: підривай! (Тільки якісно!)


  Але ще більш (нерозумний – ред.) варіант – це мінування і плани підривати ЗАЕС. Враховуючи розташування та “розу вітрів”, можна із впевненістю знову сказати: Воффка: підривай! Тоді вся так звана “Новароссія” на 500 років стане непридатною для життя. А разом із нею більша територія європейської частини сучасної РФії аж по Уральські гори. У цьому випадку Україна, нарешті, отримає таку довгоочікувану “буферну зону” із “мокшандією”.


  Але тут ще варто пам’ятати й про “інший бік медалі” – реакцію США та країн НАТО. Там чітко і однозначно попередили про “наслідки для росії” можливої “аварії” на ЗАЕС. І ті “хлопці” зараз точно не жартують.


  Ще одна (нерозумна  – ред.) ідея рашистів – заморозити українців позбавивши їх електропостачання. Всі мої знайомі українці, без винятку (!!!), вирізняються надзвичайною вигадливістю. І якщо їх поставити в надзвичайно скрутне становище – вони неодмінно щось вигадають. А у підсумку програє той, хто їх у це становище завів.


  Щоб було більш зрозумілим, нагадаю анекдот: “Десь, в екваторіальних широтах, канібали захопили в полон моряків: англійця, француза росіянина і українця. І перед тим, як когось з’їсти, відповідно “місцевих звичаїв”, вони виконували останнє бажання жертви. (Щоб зекономити час, розповідь про останнє бажання англійця, француза і росіянина наводити не будемо – авт.)


  Коли черга дійшла до українця, то він попросив взяти гарного дрючка і щосили вдарити його по “філейній частині” тіла. Людоїди виконали таке “дивне” прохання. Але після того, як вони його вдарили, українець їх винищив “голими руками” – ВСІХ! Коли все скінчилось, англієць, який докурював екзотичну сигару, запитав: – Сер. А чому ви раніше цього не зробили? На що отримав відповідь: – Так по (…) ж ніхто не вдарив!


  Я нікого не хотів образити, але цей анекдот, на мою думку, дуже добре характеризує “український менталітет”: українців НЕ можна зачіпати! Ні в якому разі!


  Я не знаю, що вигадають українці цього разу, але спроби “заморозити” їх взимку матимуть зовсім непередбачувані наслідки для “енергетичної безпеки” РФії у найближчому майбутньому. (Якщо є якісь “обґрунтовані” сумніви – ще раз прочитайте анекдот!, – авт.)


  На мою думку, в “кремлівської компашки” на кінець жовтня 2022 року ще є можливість зберегти власну країну. (Про “обличчя” можна було говорити ще у травні, а сьогодні про це взагалі мова не йде – авт.).

 

  Єдиний шлях початку завершення війни – негайне виведення рашистських військ за лінію українсько- російського кордону 1991-2013 р.р. і повне припинення обстрілів території України. Бо, інакше, буде, як в тому анекдоті!


З глибокою неповагою до рашистів і “колективного путіна”
Юріс Шалтіс.


Слава Україні!…


(Далі буде.)

 

Редакція “НОВА: новини ветеранів АТО/ООС” не завжди поділяє точку зору авторів матеріалів, розміщених на сайті. 

 

Заставка НАГАДУЄМО
нова