На росії загострюється боротьба за крісло путіна: голос подав запасний президент мєдвєдєв

  Запасний президент рфії, який сьогодні є заступником голови Радбезу росії, подав голос. Він в черговий раз смачно ображав українців, які, на його думку, нібито необгрунтовано називають росію ворогом. Мєдвєдєв знову погрожував нарощуванням виробництва рфією засобів ураження і заявив, що вороги росії – це не тіль   ки Україна та ЄС.

 

  “Ворог окопався не тільки в Київській губернії нашої малоросії. Вони в Європі, Північній Америці, Японії, Австралії, Новій Зеландії і в цілому ряді інших місць де зосередилися сучасні нацисти”, – написав медведєв у своєму Telegram-каналі.


  Медвєдєв стверджує, що москва обов’язково збільшить виробництво “найбільш потужних засобів ураження”, в тому числі тих, “що базуються на нових принципах”.


  Словесне лайно, яке запасний президент рфії час від часу оприлюднює в своєму Telegram-каналі, має кілька завдань. З одного боку виконуючи відведену йому путіним роль кловна дмитрій медвєдєв озвучує те, чого не можуть собі дозволити за жодних обставин “офіційні особи”.

 

  З іншого боку в умовах “транзиту влади” подібні “палкі промови” можна розглядати як спробу повернутися у крісло президента рфії. І деякі аналітики вважають, що тут у “Дімона кремлівського” є невеличкий шанс.

 

Заставка НАГАДУЄМО

  Головний російський кровопивця путін поступово втрачає підтримку з боку колишніх лідерів “ДНР” та ветеранів “даМбаса” через нездатність своєї армії військ відкинути українські війська далі на захід від Донецька та “захистити дАМбас”.

 

  Як відмічають аналітики Інституту вивчення війни (ISW), путіна вже публічно критикують відомі бойовики, як колишній “міністр оборони ДНР” Ігор Стрєлков-Гіркін. Терорист-рашист 9 грудня 2022 року прямо розкритикував президента рфії за те, що він не зміг витіснити українські сили “з артилерійської зони” з-під Донецька, хоча задекларував захист “народу дАМбаса”, як одну із цілей російської “спеціальної військової операції”.

 

Заставка НАГАДУЄМО

  Після завершення “транзиту влади” путін збирається заховатися десь в Латинській Америці. Але це, якщо він буде взмозі туди дістатися. Схоже, що діючого президента російської федерації свої вб’ють раніше, ніж він потрапить у Гаагу на трибунал, бо дуже багато зайвого знає.

 

  Найімовірніше, “вирок” Путіну виконає лідер Чечні Рамзан Кадиров, розповів колишній депутат російської Держдуми Ілля Пономарьов в інтерв’ю Олесі Бацман. “…шансів для нього потрапити в Гаагу – один зі ста. Я не думаю, що він туди потрапить…”, – заявив співрозмовник.

 

  Якщо путін не доживе до суду в Гаазі, то українці з цього приводу будуть трохи засмучені.

 

Заставка НАГАДУЄМО