Країни НАТО бояться, що може розпочатися війна з росією

  Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг озвучив побоювання того, що бойові дії в Україні можуть вийти з-під контролю і поширитися на територію країн-членів Альянсу.  Про це він заявив в інтерв’ю NRK.

 

  “Боюсь, що війна в Україні вийде з-під контролю і переросте у велику війну між НАТО та Росією. Але я впевнений, що ми цього уникнемо”, – сказав генсек Альянсу без уточнень. За словами Столтенберга, “немає жодних сумнівів у тому, що повномасштабна війна можлива”. Він також наголосив, що важливо уникнути конфлікту, до якого буде залучено більшість країн Європи.

 

  Від прямої участі у війні НАТО утримується. Відмовляється Альянс і “закрити небо” над Україною навіть після падіння російських ракет на території Польщі, яка є членом НАТО, під час масового обстрілу українських територій росіянами минулого місяця. Тоді всі одностайно погодилися з тим, що то були ракети українських сил ППО.

 

  Німецька сторона пояснила, що дане рішення мотивоване бажанням НАТО уникнути прямої конфронтації з російською федерацією. 


  Після таких заяв якось немає віри в те, що НАТО може ввести війська на територію України, якщо Російська Федерація застосує ядерну зброю. Скоріше за все, лідери Альлянсу тоді заявлять, що введення військ неможливе. бо становить небезпеку радіаційного опромінення військових альянсу.

 

  Подібна нерішучість лише стимулює амбіції рашистів. Кремль регулярно і однозначно звинувачує НАТО в тому, що Альянс, на їхній погляд, вже став стороною конфлікту, оскільки надає Україні військову допомогу та навчає українських військових. Ще в 2014-2015 роках російські найманці не приховували, що наступна ціль після захоплення Києва – це Берлін.  І це не просто слова… 

 

Заставка НАГАДУЄМО