Харківським ветеранам компенсують 40% коштів на житло

На засіданні сесії Харківської обласної ради затвердили обласну програму «Програма надання підтримки учасникам Антитерористичної операції та операції об’єднаних сил для будівництва житла в Харківській області». Про це повідомляє “Спілка ветеранів АТО”.

 

На реалізацію програми планують витратити 110 мільйонів гривень з 2022 по 2025 роки. В рамках програми, 40% компенсації за новобудову виділяється з обласного бюджету, а 60% становлять кошти учасників Програми. 

 

«На сьогодні за остаточною чергою було погоджено 116 претендентів з 2200 заявок. Цього року 51 людина отримала квартиру, з них 18 осіб – за останнім списком, погодженим відповідною комісією. Ще 98 осіб залишаються погодженими претендентами, їх заявки буде опрацьовано наступного року.

 

“Критерії програми дають право учасникам АТО/ООС поліпшити свої житлові умови, якщо учасник АТО/ООС перебуває на квартирній черзі або є особою з інвалідністю внаслідок бойових дій на Сході України, або представляє багатодітну родину, то він іде поза чергою. За нашим списком з 116 осіб 92 є поза черговиками” – зазначив заступник голови ради Харківської обласної громадської організації “Спілка ветеранів АТО” та депутат міськради від “Європейської солідарності” Юрій Корсунов.

 Бажаючі взяти участь у програмі мають звернутися за адресою вулиця Свободи 5, Держпром, 6 під’їзд, 1 поверх. офіс 19 в будні дні з 11:00 по 16:00.

 

Нагадаємо: