Львівський депутат запропонував долучити “Муніципальну варту” до тероборони

Під час чергової сесії Львівської міської ради місцеві народні обранці запропонували посилити підготовку міста та комунальних служб до ймовірної загрози повномасштабної російської інтервенції. Про це повідомляє прес-служба міськради.

 

“Через загострення ситуації на сході України та ймовірність загрози повномасштабної російської інтервенції пропонуємо напрацювати концепцію зміни порядку підпорядкування управління безпеки між управлінням безпеки міста і одним із департаментів ЛМР. Внести зміни до статуту львівського комунального підприємства “Муніципальна варта”, за якими підприємство працюватиме у сфері організації тероборони. Зобов’язати райадміністрації Львова провести роз’яснювальну роботу з містянами та перевірити укриття цивільного захисту – звернувся до колег депутат Львівської міської ради, ветеран російсько-української війни Ігор Шолтис.

 

Директор департаменту адміністрації міського голови Євген Бойко також звернувся до міського голови, аби напрацювати концепцію організації територіальної оборони Львова.

 

Нагадаємо: