У Харкові відбувся ветеранський захід “Коло підтримки”

 У Харкові відбувся ветеранський захід “Коло підтримки”. Про це повідомляє “Нова: новини ветеранів”.

 

За допомогою цього заходу, представники “Спілки ветеранів АТО” проінформували ветеранську спільноту та надали роз’яснення, щодо   збору та підготовки  необхідних документі для звернення до суду у питаннях недотримання їх соціальних прав.

 

Захід відбувся завдяки підтримці Уряду Великої Британії  рамках проєкту «Якісні послуги для ветеранської спільноти: Покращення співпраці між Міністерством у справах ветеранів України та ветеранськими організаціями за участі органів місцевого самоврядування та ветеранських просторів за для оцінки потреб і реінтеграції ветеранів і ветеранок, який виконує БО БФ “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”. Погляди висловлені під час цієї події належать автору і можуть не збігатися з офіційної позиції Уряду Великої Британії.

 

Справа у тому, що щорічно учасники АТО/ООС стикаються  з порушенням свого права на отримання в повному обсязі грошової допомоги до 5 травня згідно Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

 

Невиконання державою соціальних зобов’язань до ветеранів війни, осіб, на яких поширюється дія Закону № 3551, підриває довіру до держави. Соціальний захист ветеранів війни, осіб, на яких поширюється дія Закону № 3551, спрямований на забезпечення їм достатнього життєвого рівня. Обмеження або скасування пільг для ветеранів війни, осіб, на яких поширюється дія Закону № 3551, без рівноцінної їх заміни або компенсації є порушенням зобов’язань держави щодо соціального захисту осіб, які захищали й захищають Батьківщину, а також  членів їх сімей.

 

Нагадаємо: