Івахник Алла – жінка-військовослужбовець, автор віршів

  Івахник Алла Миколаївна – жінка-військовослужбовець Збройних Сил України, яка у вільний від служби час пише вірші. Перша збірка поетки має назву «Сонце твоїх спогадів не зайде ніколи». Крім віршів Алла є автором кількох пісень, одна з яких – «Солдате, мій любий, ти вибач благаю».

 

  Свої вірші Алла Івахник підписує псевдонімом Сагарсис. Так її називають друзі-військовослужбовці.

 

  Алла Миколаївна, сильна жінка, яка не дивлячись на суб’єктивну думку, що війна стосується лише чоловіків, пішла служити до лав ЗСУ. Побачене вилилося в написанні віршів, які поетка присвятила солдатам. Бійцям, які захищають нас кожен день, кожну хвилину, військовим, які щодня ризикують своїм життям за для того щоб ми могли жити і не помічати страхіть війни.

 

Алла Івахник. Вірш “Жінка” (щоб прослухати вірш натисніть на фото)

  В її віршах можна побачити всю біль, яку наша захисниця відчувала перебуваючи на війні. Війна – це не тільки постріли, це й важке моральне сприйняття ситуації, яка відбувається навколо. Коли ти бачиш як загарбники твою країну руйнують прямо на очах, не кожен здатен це винести і продовжувати відстоювати незалежність країни. «Ми поруч, воїни, як ніколи» – рядок одного з її віршів, який ще раз нагадує нам, що треба підтримувати наших співвітчизників якнайдужче. Кожен з нас має пишатися бійцями, які стоять на фронті, захищаючи нашу державу, рідну неньку Україну.

 

  Нещодавно, в світ вийшла її авторська пісня «Солдате, мій любий, ти вибач благаю». Те, що пані Алла вклала всю душу в цю пісню помітно, коли слухаєш приспів. Жінка-військовослужбовець звертається до своїх співвітчизників з проханням пробачити за те, що людство зараз перебуває в такому становищі. Що наші бійці змушені покинути своїх близьких та рідних задля того, щоб захищати всіх нас.

 

 

  Сподіваємся, що майбутня відома письменниця, авторка кількох пісень, і надалі продовжить свій шлях на поетичній ниві.

 

 

Ніка Кудріна, “НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС”