«Дракон» повернувся на Землю з шампанським

Вантажний космічний корабель Cargo Dragon 21-шої місії американської компанії SpaceX Ілона Маска успішно повернувся на Землю та приводнився біля берегів Флориди. Про це повідомляється на сторінці SpaceX у Твітері.

 

Приводнення за допомогою парашутної системи було здійснено о 03:27 (за київським часом) в Мексиканській затоці на захід від Флориди.

 

Напередодні Cargo Dragon вперше автономно відстикувався від Міжнародної космічної станції (МКС) і через 36 годин приземлився.

 

На борту космічного корабля з космосу на Землю повернулось 2 500 кг вантажу.

 

8 грудня 2020 року вантажний космічний корабель Cargo Dragon успішно пристикувався до МКС. Він доставив на станцію продовольство, обладнання та матеріали для проведення різних наукових експериментів та досліджень екіпажем станції.

 

12 січня 2021 року екіпаж Міжнародної космічної станції серед іншого корисного вантажу повернув на Землю 12 пляшок французького вина бордо та кілька грон винограду, які провели на МКС рік. Їх відправляли в космос щоб дізнатися, як космічне середовище впливає на хімічні процеси виникнення осаду і бульбашок у вині, повідомляє АР.

 

Нагадуємо: