Республіканці мають намір оголосити імпічмент Байдену через “український слід”.  Про це заявила на каналі “Newsmax” конгресвумен від Республіканської партії Марджорі Тейлор Грін.

 

Своє рішення вона пояснила тим, що Байдена підозрюють “у підкупі українськими і китайськими енергетичними компаніями”. Говорячи про імпічмент, пані Грін відзначила, що його хочуть оголосити Байдену відразу ж після вступу на посаду президента США 21 січня.

 

Нагадаємо, що у квітні 2014 роки син Байдена Хантер увійшов до ради директорів української енергетичної фірми “Burisma Holdings” – найбільшої недержавної компанії, що займалася видобутком природного газу в Україні. За свої послуги, як стверджується, він отримував до 50 тисяч доларів на місяць. У 2015 році Віктор Шокін, призначений новим генеральним прокурором України, продовжив розслідування щодо “Burisma Holdings”.

 

В адміністрації Обами, однак, заявляли про свою стурбованість тим, що Шокін в недостатній мірі бореться з корупцією в Україні, захищає політичну еліту, що “перешкоджає зусиллям по боротьбі з корупцією”. За словами самого Шокіна, адміністрація США стала перешкоджати його розслідування щодо “Burisma Holdings”.

 

Читайте також:

 

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Земля для атовців у Харкові: Таємні схеми міської ради. ч. ІІ
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial