Чим далі від війни – тим більше ветеранів

  Вчора бункерний пацюк під час військового Параду вмостився між двома моложавими ветеранами, обвішаними різними “нагородами”.  Видання “Агентство” звернуло увагу на цих двох персонажів і дізналося. що це ветерани-чєкісти, які взагалі ніколи не воювали проти нацистів/фашистів в роки Другої Світової війни.

  Праворуч від путіна сидів 98-річний Юрій Двойкін (на фото він у кепці). У 1942 році Двойкін записався в армію добровольцем, але на фронт, чомусь, так і не потрапив. Після закінчення школи снайперів, 1944-го, його у складі підрозділу НКВС відправили до Львівської області де він “виконував завдання з ліквідації націоналістичного підпілля на території Західної України”.

  Моложавий персонаж ліворуч від путіна – це Геннадій Зайцев. Він народився у 1934 році і через свій юний вік не брав участі у війні – в 1945 році йому було всього 11 років! До речі – саме з таких “ветеранів” сьогодні “на свята” створюють масовку на росії.

  Г.Зайцева в 1953 році призвали на строкову військову службу, після закінчення якої він залишився в армії, а з 1959 року почав служити в КДБ, зазначає “Агентство”. В 1968 році він брав участь у придушенні “Празької весни”. 

НАГАДУЄМО:

Сьогодні в Москві відбувся найганебніший в історії День Побєди