Сьогодні в Москві відбувся найганебніший в історії День Побєди

  Сьогодні, 09 травня 2023 року в Москві на Красной Площі у Москві відбувся найганебніший за всі роки існування Російської Федерації “Парад Побєди”. Одним із перших до Москви примчав самопроголошений президент Аляксандр Григоравіч Лукашенко. В гості до військово злочинця – президента рф путіна завітало аж сім почесних гостей – лідери Казахстану, Киргизстану, Узбекистану, Таджикистану, Вірменії, Білорусі та Туркменістану. Цього року вирішив завітати до Москви саме на День Побєди “із робочим візитом” і Нікол Пашинян.

 Варто нагадати, що в 2022 році на 09 травня у Москві не було жодного іноземного лідера.

  Аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) зазначають, що візит президента Казахстану Касим-Жомарт Токаєва, президента Киргизстану Садира Жапарова, президента Узбекистану Шавката Мірзієєва та президента Таджикистану Емомалі Рахмона були підтверджені в останній момент – 08 травня. Причому, Емомалі Рахмон навіть оголосив про наміри святкувати 09 травня у своїй столиці – Душанбе, але чомусь поспіхом телепортувався до Москви. Теж саме відбулось і з президентом Туркменістану Сердара Бердимухамедовим.

  Зважаючи на оперативність, з яким представники Середньоазійських республік опинилися в столиці рфії, складається враження, що їм хтось дав гарного стусана. Путін на таке сьогодні неспроможний. Залишається тільки Сі Цзіньпін…

Під час Параду на Красній Площі бункерний пацюк сидів між двома розцяцькованими дідусями, жоден з яких не воював проти нацистів та фашистів в роки Другої Світової війни. Один у складі НКВС боровся з націоналістичним підпіллям в Україні, другий – брав участь у придушенні “Празької весни” в Чехословаччині. Видання “Агенство”.

  Сьогоднішній “Парад Побєди” у Москві став найганебнішим і найкоротшим за останні 20 років – він тривав всього 45 хвилин. За підрахунками OSINT-аналітиків, на Червоній площі в Москві кількість техніки порівняно з 2021 роком скоротилася більше ніж в 4 рази: цього року про Площі проїхала лише 51 машина, а у 2021 – 197 одиниць військової техніки. 

   Велика частина присутніх на параді військових – це курсанти військових училищ та казацькі війська. З танків був лише один музейний Т-34. Де догоряє решта аналоговнєтной техніки другої армії Світу всім добре відомо.

  Як заведено на болоті товаріщєм Сталіним, Путін видав присутнім свою супераналітичну промову. Перший злочинць міжнародного рівня заявив, що “сьогодні цивілізація знову перебуває на вирішальному рубежі, а проти Росії розв’язана “справжня війна”. Мета противників, і тут немає нічого нового, домогтися розпаду та знищення нашої країни”. Він вкотре запевнив громадян рфії, що рашисти дадуть відсіч “міжнародному тероризму” та “захистять” мешканців Дамбасу.

  Путін, звичайно ж, згадав про “русофобію” та заявив, що саме Захід “провокує конфлікти та перевороти, знищує традиційні цінності, щоб і надалі диктувати свої правила, а по суті – систему пограбування та насильства”, а “український нарот став заручником державного перевороту та Київ став заручником державного перевороту та розмінною монетою в руках Заходу.”.

  Після завершення “пабєда-шоу” путна (чи його двійника) та головних гостей російської столиці трохи налякала несподівана “бавовна”. Що то було – важко сказати, але великі гості аж ні трохи не перелякалися. Рашистські пропагандистські ЗСІ стверджують, що “на підльоті до Москви доблесна російська ППО збила пару безпілотників”.

  Далі Аляксандру Григоравічу Лукашенку стало “трохи зле” і він, у супроводі швидкої, поїхав у аеропорт та швиденько полетів додому.

  А почесні гості, за одним столом із військовим злочинцем, трохи відсвяткували День Побєди. На цьому все і скінчилось.

  Досить знаково, що Сі Цзіньпін так і не привітав путіна з Днем Побєди 9 травня, повідомило Укрінформ. Дуже важливий сигнал, зважаючи, що 9 травня є одним з найважливіших свят путінської росії. Пекін продовжує показувати, що рф не є для Китаю союзником чи другом, а лише сировинним придатком.

За повідомленнями ЗМІ.

Олександр Вікторович, НОВА: новини ветеранів

НАГАДУЄМО:

В Кременчуці вирішили дерусифікувати меморіальну дошку генералу армії СРСР Маргєлову