Парад банерів та прапорів

  Українці привітали братів-сусідів з Днем Перемоги. «Перемогли фашизм, переможемо рашизм», – з таким тестом на кордоні з Білоруссю з’явилися бігборди-звернення українців до білорусів. Спеціально для білоруських прикордонників святково лунає український гімн. Такі інсталяції виставлені в шести колишніх пунктах прикордонної пропуску.

  Тим часом з білоруського боку вивісили банер “Білорусь пам’ятає”… Що саме Білорусь пам’ятає – невідомо, бо самопрголошений президент реально продав країну кремлівським маразматикам.

  На російько-естонському кордоні , в Івангороді, встановили величезний екран, спрямований у бік естонського міста Нарва. Рашисти вирішили долучити естонців до святкування на росії 9 травня. В Естонії відповіли тим же – розмістили на стіні нарвського замку плакат із зображенням путіна, на якому написано, що президент рфії є військовим злочинцем.

  В загниваючих (з точки зору рашистських пропагандистів)  Німеччині та Іспанії, екс-громадяни країни-переможниці, які втекли з неї в переможену країну, розмахували червоними та акваврешовими ганчірками. Серед цього розмаїття знайшовся і один патріот із “динири”.

  Але найкреативніше відзначили День Побєди в селі Юлдус, Шадринського району, Курганської області. Посеред села, яке майже повністю вигоріло під час пожежі, переможно майорить “Прапор Перемоги” (на першому фото).

НАГАДУЄМО:

Сьогодні в Москві відбувся найганебніший в історії День Побєди