Часопис війни, 454 доба

 Триває 454 доба доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник і далі продовжує зосереджувати основні зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Загалом, протягом минулої доби, відбулось 30 бойових зіткнення на зазначених ділянках фронту, в епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут та Мар’їнка,  інформує пресслужба ГШ ЗСУ.

На Куп’янському напрямку протягом минулої доби противник продовжував вести безуспішні наступальні дії в районі Масютівки. 

На Бахмутському напрямку тривають бої  біля м. Бахмута “на флангах”. Стосовно захоплення самого Бахмуту, рашисти так і не продемонстрували у відкритих джерелах фото/відео їхньої присутності на АЗС, яка знаходиться на в’їзді у місто, а це фактично крайня точка в тому районі. Поки що ЗМІ чекають на зрозумілі пояснення від речників по ситуації в Бахмуті.

На Авдіївському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії у напрямках Новокалинового, Сєверного, Водяного та Первомайського. Протягом доби завдав авіаударів біля Авдіївки та Первомайського. Здійснив артилерійські обстріли в районах населених пунктів Новокалинове, Бердичі, Авдіївка, Водяне, Первомайське та Карлівка.

Відбито численні атаки противника в районі міста в районі Мар’їнки.

На Шахтарському напрямку противник наступальних дій не проводив. На Запорізькому та Херсонському напрямках рашисти продовжують знаходяться в обороні. 

За кордоном. Ситуація на Бєлгородщині наразі не зовсім зрозуміла. Українські офіційні особи заперечують участь ЗСУ в атаці на Грайворон. Виходячи з опублікованих фото можна допустити, що там стався внутрішній конфлікт між прихильниками Бєлгородської Народної Республіки (“республіканцями”) та прокремлівськими окупаційними силами (“рашистами”), які намагаються не допустити проведення місцевого референдуму з питанням про “особливий статус БєлНР у складі Російської Федерації”.

За кордоном.  На парламентській асамблеї НАТО, яка проходила в Люксембурзі, депутати одноголосно ухвалили декларацію, яка класифікує злочини Росії проти України як геноцид, а ідеологію кремлівсього терористичного режиму на Росії, нарешті, офіційно визнано рашизмом.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 453 доба