Ідеологію кремлівського терористичного режиму офіційно визнали рашизмом

  На парламентській асамблеї НАТО в Люксембурзі одноголосно ухвалили декларацію, яка класифікує злочини Росії проти України як геноцид, а ідеологію кремлівсього терористичного режиму на Росії, нарешті, офіційно визнали рашизмом. Про це повідомив голова постійної делегації України у Парламентській асамблеї НАТО Єгор Черньов.

  Документ також містить одностайну підтримку парламентаріїв із країн НАТО міжнародного трибуналу, допомоги Україні до перемоги та після неї, засуджує ідеологію рашизму, підтримує відновлення територіальної цілісності, санкції, репарації, а також план Маршалла для України, зазначив нардеп.

  Асамблея закликала уряди своїх країн відкрито оголосити на саміті у Вільнюсі про те, що Україна стане членом Альянсу, та погодити конкретні кроки для вступу України до НАТО.

  “Це наша дипломатична перемога. Усі наші ключові побажання щодо фінального тексту декларації враховані”, – зазначив Черньов.

  Депутат підкреслив, що завдяки цьому рішенню “фундамент до саміту НАТО у Вільнюсі закладено”. “Парламентарі країн Альянсу свою позицію висловили. Тепер справа за урядами”, – додав депутат.

НАГАДУЄМО:

У Бєлгородській Народній Республіці тривають бої між республіканськими повстанцями і рашистами